Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Genetika

Príspevok v téme: Genetika
evinna2

Chcela by som sa opytat čo sa vlastne robí na genetickom vyšetrení...Načo je takéto vyšetrenie???
Veľmi nerozumiem tomu, že čo možu vyšetrovať na genetike človeka???
Príklad. Ja mam istý genetický problém a môj manžel je zdravy, chceme, plánujeme babatko...povedia mi na genetike či bude babatko zdrave??? Alebo až keď budem tehotna??? alebo ako to vlastne je s tými našími génmi???? Ďakujem za vaše rady, skúsenosti..

Deee

Na genetike ti vypocitaju pravdepodobnosť výskytu daného ochorenia konkrétne pre vás dvoch, je to však len pravdepodobnosť nie istota, neskôr v tehotenstve sa robia skriningy z krvi a ultrazvukove merania na zistenie vrodenych vyvojovych vad a ked je skrining pozitívny, teda je tam väčšie riziko, odporucia amniocentezu alebo odber choriovych klkov, kde sa dá vylúčiť riziko týchto vad, alebo sa potvrdí a žena sa môže na základe zlej genetiky do 24 tt rozhodnut čo ďalej

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.