Fimoza nutna obriezka?

svako

prave naopak, 2x denne a male mnozstvo, len priamo na postihnutu oblast... nema vyznam tam toho dat vela, len by sa ti zbytocne dostalo vela kortikosteroidov do tela bez ucinku...

mmZGG

Tak zohnal som si mast diprosone a hned aj zacnem s liecbou..Setrit snou nemusim? ako casto to mam za den natierat? Staci raz za den s velkym mnozstvom?

GhOsT

Takze aj ja no ako som pisal ze mam tu fimozu mam ju asi taku mierrnu aj mne by pomohla mast disapore a ako proti comu to je ? som bol pred 2 tyzndami u urologa a ze v lete idem na obirezku ale nieco mi stim spravil mam o nieco vedcsiu dierku

DOBI

Zdravim. Mam malo pouzivanu hormonalnu mast DIPROSONE, ktoru chcem darovat niekomu za postovne, alebo osobny odber.Ma zaruku do konca roka. Mam 6 rocneho syna, ktory ju pouzival asi mesiac, a jemu velmi pomohla.Je mi ju luto vyhodit.Moj mail:marido13@gmail.com

aw

pomoze aj repikovy caj?kolko to mam v nom roztahovat ? mam silnu fimozu... hrubu predkozku a neviem ju stiahnut...mas diprosone mi nechcu predat v lekarni bol som zatial v dvoch,tak skusim to natahovat v tom caji dokym nezozeniem mast.

svako

tak skusim jednu po druhej:
1. je normalne, ze sa mast dostane do styku so zaludom, tomu nezabranis, takze mozno skus vysadit na nejaky den, alebo dva ci to prestane...mozno mas len trochu podrazdeny povrch, predsa len moc je slany, takze v kombinacii s porusenym povrchom, to moze trocha boliet
2. pravdepodobne to bude len ta smegma, doteraz tam bola skryta, zatvrdnuta a teraz ju rozbabrujes... to je ako kopka hnuja, tiez nesmrdi kym ju nenarusis :D
3. vyrazky mozu byt kadeco, ale to by musel doktor na to pozret, zatial ich pozoruj, ak sa do 2 tyzdnov nestratia, skus urologa
4. hlavne nepouzivaj ziadne sprchove gely, alebo mydla... bud to vlaznou cistou vodou, alebo este lepsie repikovym, alebo harmancekovym vyvarom... posobia uzasne protizapalovo a nedrazdia
snad som spomenul vsetko :)

Ssamo181

a posledna: Keby sa mi nahodou podarilo stiahnu tu predkozku celu (co pevne verim, ze ano), tak ten bordel(ako ste to tu nazvali) si mozem ocistit cim? (niekto spominal, ze kozny lekar mu nieco na to predpisal). Mne nepredpisal nic, preto sa pytam. Osobne si myslim, ze by to bolo lepsie ako cistou vodou, alebo?

Ssamo181

este tretia:

Na pravej strane od fimozneho kruhu sa asi na ploche 2-3-4 mm stvorcove nachadzaju drobne vyrazky, ktore nebrania dilatacii. Dilataciou sa odstrania same, alebo treba na to nieco pouzit?

Ssamo181

este tretia:

Na pravej strane od fimozneho kruhu sa asi na ploche 2-3-4 mm stvorcove nachadzaju drobne vyrazky, ktore nebrania dilatacii. Dilataciou sa odstrania same, alebo treba na to nieco pouzit?