Fimoza nutna obriezka?

svako

chalani, ste este mlady, vase telo sa este vyvija a s nim aj vas penis :)
rieste to doma ako sa len da(harmancek, repik, roztahovat a postupne odliepat) a budete vidiet, ze sa to zlepsi...
ale este raz zdoraznim(uz som s tym trapny), ak vam z toho vzniknu dalsie problemy, ako caste zapaly, alebo dokonca stazene mocenie, tak to chodte ukazat urologovi, aj ten musi z niecoho zit :)
ja som to tiez mal ist riesit hned ako sa mi to prvy krat stalo(cca 16 som mal), ale vtedy sa to vzdy nejak doma vyliecilo, roztiahlo naspat a tak, ale ocividne som to podcenil, v 23 som dostal 2 zapaly za sebou a uz nepomohol ani Diprosone krem...

svako

niekde som cital, ze minimalne do 18. roku zivota, sa to tam cele este vyvija, takze mysim, ze sa nemas coho obavat...
samozrejme ak kvoli tomu zacnu nejake dalsie potiaze, ako napr. zapal, tak to treba riesit u odbornika :)
dolezite je, nestrhnut to nasilu, to by ti celu situaciu mohlo skomplikovat...

strom7

Ahoj, mám 14 rokov a mám problém s tým, že mám predkožku zrastenú asi tak polovicu s žaluďom. Pred rokom som mal zúženú predkožku a zrastenú viac. No keď som v sprche pravidelne sťahoval predkožku, tak teraz ju mám normálnu. A stále sa snažím sťahovať aby sa odlepila od žaluďa. Je možné, že keď budem takto pokračovať, tak sa odlepí? Alebo s tým budem musieť ísť k urológovi? (Stále sa to zlepšuje) Ďakujem.

svako

tak ked vravis, ze to pomaha, tak to je dobre, len nepouzivaj penu do kupela, a ani mydla tam nejak extra vela nedavaj, to ti to moze akurat tak podrazdit a mozes dostat zapal...
a este raz zdoraznim, harmancekovy, alebo repikovy caj... ten robi zazraky, kupis v ktoromkolvek obchode resp. lekarni
a stale si myslim, ze by to mal vidiet odbornik...

GhOsT

mam tam zrastene kusocek asi tak pol zrastene este menej no a ze aj to pomoze ked si to budem umivat v teplej vode ? aj to natieranie ? lebo vidim ze ked sa teraz kupem kazdy den tak to co mam zrastene tak vidim ze je to cervene ze to torsku sa odmecuje alebo tak ....

svako

ak tam mas nieco zrastene, tak by to asi mal vidiet odbornik... najlepsie bude, ked pojdes na urologiu, tym ze tam zajdes, nepokazis nic...

svako

no masticku das po kupeli v harmanceku, pochop, ze harmancek ma pritozapalove ucinky, takze je idealny na osetrovanie ran
a nie ze das prilis horucu vodu a popali si penis...
ake zrastene? sak zuzenu mas predkozku? ci aj prilepenu k zaludu? ved si pisal, ze ti to doktor nasilu strhol, takze, to uz zrastene nebude, len mozno kus prilepene, takze to odliepaj pomaly, postupne, nech si neublizis...