Krvacanie mimo menstruacie

monika1986

Ahojte! 7. 09. som bola u gynekologa a robil ultrazvukové vyšetrenie a mám zhrubnutie sliznica maternici. musela som robiť test lebo dr hovoril že môžem byť aj tehotná. snažíme už 2,5 mesiaca. test bol negatív a menzes čakám 15. 09 ale 08. 09 sme mali pohlavný styk a na ráno som celkom krvácala aj dneska mám ružový výtok a stále mam bolesti v podbrušku. ale som už z toho psychicky zrútená že čo to môže byť.Prosím Vás o radu!

vitaminwater

ja som to tiez mala minuly mesiac, trvalo to tusim 9 dni, doktorka ma poslala na sono, a potom zavolala, ze mam ist na dalsi typ sona, lebo sa jej tam nieco nezdalo, vraj tam mozem mat polypy =( tak uvidim =(

Laurina22

No baby akurat som volala s mojim dokym,musi ma vidiet,vraj mozem mat aj cystu:-/Mam sa ukludnit,uvarit si caj a bude dobre...uf...

janushinka

brusko...mne sa tiez pred par rokmi.cca od 21. narodenin zacalo objavovat toto spinenie pocas ovulacie...po narocnej fyzickej aktivite (napr. dlhy beh, pripadne skakanie cez svihadlo) je toto spinenie intenzivnejsie..vraj je to uplne normalna vec...aspon vies, kedy mas ovulaciu a nemusis si kupovat ovulacne testy...:-D

mrkvicka3212

pre bruško1: ano,je to take.mozno je to koli zmene stravy ale inak asi nie
pre laurina22: to by si fakt nemala ale pocula som ze niektore zeny maju aj pocas uzivania HAK plodne dni,cize tym padom aj ovulaciu,tak neviem

jankaaaaaaaa

moze ist aj o zapal. navstiv lekara. ale niektore zeny maju bolestivu aj ovulaciu,pri ktorej maju aj spinenie

bruško1

mna to dosť prekvapilo lebo som nikdy nič také nemala a neviem prečo to mám ..:/ ale ked vravíte že to nič nie je v prípade že by sa mi to opakovalo tak asi navštívim doktora ale zase nechcem brať HAK - môže sa to robiť s prechladnutia alebo zmena stravy - viac športovanie? chudnutie