Psychiatricka nemocnica Velke Zalužie

Príspevok v téme: Psychiatricka nemocnica Velke Zalužie
adoures

kto ma s tym skusenosti? pomohli? mam dosť zavažny problem asové a priestorové vnímanie, zaostrenie obrazu,tažké videnie,skresleny obraz/vnímanie. ,celková nepohoda, zabudanie
ked niekto rozpráva neviem poriadne vnímať rozhovor/príbeh
nemam taký prehlad o čase/sled udalostí čo sa stalo za cely den
osobne vidím moj stav ako važny
ked nič nerobim sa mi tlačia myšlienky jedna za druhou/ani neviem aké/ musim sa napr. Velmi silno sustrediť pri sledovaní filmu, pri počuvaní atd.
Neviem prežiť den, nedokažem fungovať, premáham sa z hodiny na hodinu, čakam len na spanok.
Trápim sa , nič nema pre mna zmysel, neviem sa z ničoho radovať, nemam zaujem o nič

lucia 9999

určite neodoprúčam,ladadujú do vás ani vám nepovedia aké tabletky a idete odtiaľ ešte v horšom stave ako ste prišli

lienka8888

Ja môžem liečenie v Záluží iba doporučiť. Moja mama sa tam liečila a chotí tam aj na posilovačky. Je tam veľmi krásne prostredie a veľmi milý personál. Ja by som to skor brala ako malú dovolenku :)

hmmmmmmmmmmm

maros ,prepac,ale tvoj prispevok nebol moc vhodny!adoures ma problem, uvedomuje si ho a chce a otrebuje ulavu.prvy krok pozitivny!v prvom rade treba diagnonozu.neboj sa!pytas sa ci pomozu.mozno ta caka dlha cesta k uzdraveniu, ale ziadna pomoc=zahuba.prepac,ze so to tak napisala.drzim palce!