Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KOZMETIKA CATRICE

Jahodka188

Mam strasne problemy s mastenim sa pleti..vyskusala som uz vela make-upov ale ziadny mi nesadol a plet som mala este viac mastnu..potom som si kupila infinite matt od catrice 03-apricot beige a je uplne uzasny..aj odtien mi sadol aj ked som svetlejsej pleti..01 je strasne bledy a 02 taky ruzovy..voni ako krem na opalovanie..odporucam.. :)

Lucy02

Ja som tiež nedávno objavila túto kozmetiku v dmku, má dobré ceny a pritom vyzerá kvalitne..a myslím si že aj je. Kúpila som si makeup Photo finish a som s ním spokojná. Má skôr hustejšiu konzistenciu, na akú som zvyknutá a krytie je pomerne dobré. Určite môžem odporučiť :)

Filipka15

No kazdy mi vravel,ze je super na leto,taky lahky,preto som si ho aj kupila. Ale nezda sa mi teda taky...sice som si ho dala,ked bolo dost teplo a zdalo sa mi,ze mam akusi lepkavu tvar,ale to asi nebolo make upom,neviem. Kazdopadne som cakala,ze bude iny,ale tak nie je zly

Filipka15

Ja mam od nich uz par veci, asi 5 lakov, make up (photo finish), segra ma puder a co si ja pochvalujem od nich, tak to je baza pod ocne tiene. Inak tuto kozmetiku vyraba ten isty vyrobca, co aj znacku Essence, ale Catrice je trosku drahsia a taka akoby luxusnejsia :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.