Je to ozaj až taký problém v dnešnom svete?

Príspevok v téme: Je to ozaj až taký problém v dnešnom svete?
zuzi.zahada

Prečo je to tak, že v dnešnom svete sú idolmi len krásne krivky? Prečo aj ženy s pár kilami naviac, možno aj s trochou viac kilami si jednoducho nenájdu toho pravého?! :( Mám dosť kíl navyše, už sa na tom pracuje, dlhú dobu dosť úspešne, ale aj tak ešte treba ... Ale nejde o to, jednoducho len nechápem, prečo veľa chlapov hladí na to čo je vonku a nepozrie sa na to čo je dnu? Nevravím že takí neexistujú, ale väčšinou majú len silné reči na internete ale keby mali ísť s takou vonka už by to bol problém :(

miauu

zalezi na povahe.. nemam problem sa bavit s hocijak clovekom/chlapom
no vacsinou ti vysportovani maju o sebe dost vysoku mienku niekedy ani nemaju mat preco a no,prijemnejsie je skor bavit sa s nejakym normlanym alebo s kamaratom ktory je pri sebe, s nimi sa da o vsetkom a nepovysuju sa
drzim palce ;)

Ontário

Ja to napíšem z môjho pohľadu. Prvé čo si človek na človeku všimne je vonkajší vzhľad. Až potom nasleduje spoznávanie človeka z vnútra. To je logické. Mne sa tiež páčia iba štíhle baby, nie s kilami navyše. Na ulici sa otočím za pekným zadkom, nie za ... Je to proste tak, lebo štíhle dievčatá ma priťahujú. Dievčatá s nadváhou vôbec. Kazdy máme niečo iné, čo sa mu páči. A je normálne, že na svete je väčšina ľudí, ktorým sa páčia štíhlejšie, nie s nadváhou. Samozrejme, kosť a koža nie je tiež pekne. Myslím, že šancu máš skôr u typovo podobnom Tebe. Držím palce

Heinz

Ja napríklad patrím k tým normálnym. Mne sa baby s pár kilami navyše páčia. Aspom sa na nič nehrajú (väčšinou), a zase vychudnute baby ma vobec nepritahuju, neviem čo na nich ostatní vidia.

veves

lebo su primitivni a davaju hned takto najavo ze su idioti.
ked chces chudnut tak len kvoli sebe, kvoli nikomu cudziemu.
aspon vies komu zalezi na vyzore a komu nie.
isto sa najde aj normalny chlap, ktoremu to bude jedno ako vyzeras, lenze vacsina slovakov su hlupaci takze to hladanie trva dlhsie.

jankaaaaaaaaa

tak kazdy hlada ideal krasy.. ty mas tiez nejaky ideal krasy, a predpokladam ze taky muz , ktory ma tiez tak dost kil na vyse sa tebe tiez nepaci. treba so sebou nieco robit, vobec nie sa lutovat! treba cvicit, drzim ti palce. ale su aj muzi ktorych vyslovene vzrusuju tie kila navyse

Tvoj_Kat

Pocitaj s tym, ze do 40 si nikoho nenajdes. Viem o com hovorim medzi chlapmi to je tak, ze chcu pekne stihle s velkymi nerozkysnutymi prsiami, som rad ze som ti pomohol.