Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti v mocovej rure

Príspevok v téme: Bolesti v mocovej rure
Maja022

Dobry vecer, pred 4 mesiacmi som zacala mat silne pichanie v mocovej rure a caste nutkanie na mocenie. Vysetrenie mocu bolo negativne, vytery na chlamydie, mycoplazmy a ureaplazmy tiez. Bola som preliecovana Ciploxom 15 dni, tazkosti ustupili, no po tyzdni sa znova vratili. Brala som Zinat, Rovamycin, Nolicin a Cedax, no nic nezaberalo. Pri opakovanom vyteri z posvy bol zisteny enterococcus faecalis a kultivacne v moci e.coli. Vysla mi citlivost na augmentin a ciplox. Momentalne beriem 7.den Augmentin, nastalo mierne zlepsenie, ale bolesti sa stale vracaju. Niekedy su az neznesitelne, chcem Vas poprosit o radu co by mi mohlo pomoct? O tyzden mi bude robena flexibilna cystoskopia (prvykrat bol zisteny len zapal dna mocoveho mechura)lekar mi povedal, ze moze ist o zapal zenskej prostaty. Prosim o rychlu odpoved. Dakujem

miroslav159

Zvýšiť celkovú imunitu - doporučujem prípravok Hippokratin, navyše zlepšuje regeneráciu organizmu a urýchľuje liečenie.

maja022

Pijem vela cajov na urologicke problemy, beriem aj probiotika, Magne B6, chranim si krize, nic nepomaha...
Este som chcela dodat, ze manzel mal pred rokom zapal prostaty a bol mu diagnostikovany enterococcus faecalis aj e.coli. Bol prelieceny Ciploxom, no neciti sa dobre. Pred tyzdnom bol na vyter a e.f. opakovane potvrdeny.