Sám v byte po operácii očí

ifkaa

moj priatel bol po operacii uplne neschopny. Keby ma nemal poruke, naozaj netusim, ako by to zvladol. V piatok ho operovali a sobota s nedelou boli uplne zabite, od bolesti nemohol spat, cely byt som musela zatemnit - vraj chlapi znasaju tuto operacii horsie ako zeny. Ale ze vraj je nejaka novsia metoda, po ktorej uz bolesti nie su, je ale drahsia, moj priatel platil myslim 888 eur - to bola nejaka letna zlava

lost

staci ti telefon a snura k dveram, cislo na pizzeriu a tych par dni vydrzis podla mna :)

prakticky 1 tyzden nie je problem mat uplne vsetko predchystane, tj. jedlo, pitie, oblecenie, a postel.. viac vlastne ani nepotrebujes :)

ale ved, skus si to hned zajtra, zaviaz si oci a skus to :) na necisto.. a uvidis ake to asi bude.. neprijemne, no isto mozne..

ta3

opytaj sa priamo lekara, on by to mal vediet a podla toho co povie sa zariad, ale ja si myslim, ze urcite mas okolo seba ludi, ktori Ta radi pridu po operacii pozriet, pripadne ak treba, tak aj obsluzit, len ich o to musis poziadat, lebo na co sa chystas mozno ani nevedia a ak vedia, mozno nechcu sa vtierat, mna osobne by potesilo, keby ma o to niekto poziadal, bola by som rada, ze mozem pomoct, v takomto pripade poziadat niekoho o pomoc nie je ponizujuce, je to ludske

njm

Pokial viem, tak teraz je uz taka metoda operacie, ze hned po zakroku vidis. Ja som bola pred 6 rokmni a mala som 4 dni zalepene oci, takze sa museli o mna starat, ale teraz znama bola tiez a tej dali sosovky do oci a normalne videla vsetko okolo seba, takze si vystacila aj sama. skus sa opytat na tie ine metody,ktore by boli pre tebe vhodnejsie. Vela stastia

Katka87

No mozno sa to da zvladnut, ale vsetko si priprav - jedlo, lieky proti bolesti, musis vediet co kde mas aby si na to vedel siahnut aj poslepiacky. Prych par dni nebudes takmer vobec vidiet.

jajka001_

urcite sa to zvladnut da, moja sestra normalne robila vsetko, aj upratovala. ja nie som taka silna, lezala som styri dni v posteli, priatel mi kvapkal kvapky do oci. urcite je lepsie oddychovat, lebo to dost boli, a je lepsie mat obe oci zatvorene, ale ak mas doma zasoby, nieco na jedenie si spravis, nepotrebujes nikoho. ved aj slepi ludia sa musia o seba postarat sami.