Príznaky

Príspevok v téme: Príznaky
Saša_000

Začalo sa to obyčajnou dietou ... Potom prišiel deň keď som ju nedodrťala a zjedla toľko slakostí ako ešte NIKDY pred tým ... výčitky , záchot a prvé zvracanie ... potom som sa asi týžden opať držala diety ale predvčerom sa to začalo zas celý deň som sa prejedala a 3krát vracala včera som si povedala že s tým nebudem pokračovať ale poobede som sa zvracala zas a dnes to na mna zas prišlo PREJEDLA som sa sladkého a zas to všetko vyvracala už 2krát od rána :-/ všade vidím len jedlo KCAL KJ ... :-/ som zúfala

blondula

tu mozem napisat len to ,ze nechapem !!! keby si jedla ako mas,nebudes mat problemy ake mas teraz !! nato ziadna pomoc neni.je leto,treba ist von,behat,plavat,na bicykel,do zahrady.... ja som raz trhala zelinu v zahrade a aj som zabudla ze mam ist jest.mala som pri sebe len vodu,zjedla som nejaku "urodu" a vecer len nejaky chlebik maslovy a pohar mlieka a sla som spat :D. je kopa moznosti ako zhadzovat kilodzauly !!

Saša_000

a ešte že NEZNÁŠAM sa neznášam to ako vyzerám , nenávidím pohľad do zrkadla a neznášam že jedlo mi zničilo život a že už nedokážem byť šťastná .. stačí pomyslenie na to ako vyzerám a som opať tam kde vždy v depkách :-/