Opatrovanie v Rakúsku - Záskok

Príspevok v téme: Opatrovanie v Rakúsku - Záskok
jarushka.fox

Dobrý deň!
Hľadám prácu ako opatrovateľka ale len na záskok cez letné prázdniny Júl - August 2011. Som študentka,po prázdninách nastúpim na VŠ na medicínu a chcem si touto cestou privyrobiť na školu. Nemecky sa dohovorím, zo strednej školy mám kurz prvej pomoci pre dobrovoľníka ČK, som komunikatívna, flexibilná a nekonfliktná. So staršími ľuďmi dobre vychádzam a rada im spríjemním spoločnosť.Ak náhodou potrebujete alebo viete o niekom kto potrebuje záskok cez prázdniny, kontaktujte ma prosím na mail liskova.jarka@gmail.com.
Ďakujem, prajem Vám všetkým príjemný deň:)

Opa

Opatrovateľ-záskok dohodou

Hľadám záskok od 21.12.max.do 2 mes. Som certifikovany opatrovateľ. Opatroval by som mobilného pána.

Ostatné krajiny |Práca v Rakúsku, Nemcku, švajčiarsku...

Tel. 0918113700

kristina14

Dobry den. Hladám zaskok do Rakuska od 18.8.2014 do 05.09.2014. Mám 5 rocnu prax. Dakujem. tel: 00421 907443370

Betka182

Hladam pracu ako opatrovatelka aj zaskok v nemecku,rakusku,svajciarsku,pracovala som v domove dochodcou,mam vodicak B,opatrovatel.kurz,zaklady nemciny.prosim ponuknite 0918 817 677

Privoznik

Na pracu opatrovatelky v rakusku sa pozaduje opatrovatelsky kurz a pri 24 hodinovej starostlivosti aj rakuska zivnost. Viac informacii ohladom praci opatrovatelky najdete tu:
pracavrakusku.blogspot.com