darček pre frajera za bc.

Kika40

Vezmi ho na pekný výlet a ak už spolu bývate, tak možno ho poteší aj niečo praktické do domácnosti. Alebo veľa ľudí si dáva darčeky podľa záľub, to tiež ocení.

verodoll

hodinky od 24time-u - pekný, štýlový, praktikcý a kvalitný darček ;) môjho priateľa potešili hodinky značky daniel wellington s hnedým koženým remienkom a ciferníkom v chromovej farbe

plastikwomen

no tak ja mu chcem rozhodne niečo dať, lebo študuje na ťažkej škole a toľko nervov čo tam stratil. Dneska sa poradím s rodičmi, keďže ja ešte nezarábam, lebo som na strednej, tak to zase nebude niečo príliš veľké ako dovolenka alebo tak, len chcem aby mal niečo odomna na pamiatku. Rozmýšlala som, že ho pozvem na taký slávnostnejší obed/večeru a k tomu bud vstuoenku na nejaký koncert,alebo tak

bibi123

system-mala som stastie vyrastat v rodine, kde nas rodicia 1-2x rocne bravali na dovolenky k moru a nespominam si na ziadnu:O(((, len take utrzky aquapark, tobogan,.. a ani netusim ktore mesta, staty sme kolkokrat navstivili...
lost-kto prezil statnicu a niekolko xx skusok, tak sa na to pozera uplne inak...podla mna je to nieco viac ako len maturita, ktorej sa pripisuje zbytocne velky vyznam...ved len moja jedna obycajna skuska na vyske bola po obsahovej stranke minimalne 3nasobna...:O))) ja si zas viac povazujem Bc ako Ing statnice, lebo sucasne skolstvo je vedene tak, ze 3roky dres, lebo mas byt uz hotovy odbornik a tie dva roky na Ing sa uz nic neberie, ani nechodis poriadne do skoly, len pises diplomovku...

lost

Tak ale... dnes uz ma bc "kazdy"
zas to podla mna nie je take terno ako kedysi.. :)
alebo je to dalsi hoax ako tei diamantove prstene pred svadbou.
ved co, muz si musi nejak masirovat ago a vyhodit par tisic eur na svoju buducu manezlku, ze jej kupi nejaky pidi-diamantik :)
ktory ani zdaleka nema taku hodnotu (bublina)

bibi123, podla mna nie kazdy by sa urazil, alebo tak :) resp nie kazdy berie bc ako "uspech" - osobne by som ten papier v den nadobudnutia len zalozil do suflika, usmial sa, zatvoril suflik a isiel dalej :)

nedalo mi to nereagovat :P

bibi123

urcite si zasluzi darcek k promociam. Skor, keby si mu nic nedala, by si ho sklamala, pripaadne by si pomyslel, ze ho nelubis, nevazis si, co dokazal,... Takze moje rady-hodinky, retiazka, nejaky poukaz na nakup nejakeho sperku, zlatu platnicku, prsten-teda cokolvek, co mu bude vela rokov pripominat tento vyznamny den a osobu, ktora ho obdarovala.. Osobne sa nepriklanam darcekom typu dovolenka, "kreditka" nabita eurami, ktoru ponuka napr. Tatrabanka, lebo clovek peniaze minie na sprostosti, po dovolenke je po par dnoch a cloveku nezostane potom nic, lebo spomienky sa za par rokov z hlavy vyparia...

system

pokecaj s jeho rodicmi co mu kupuju oni a pod. ;) fuuh mna najviac co tu bolo spomenute oslovil zoskok padakom :D to sa da tiez niekde kupit ? nezabudnutelne zazitky a pocity su niekedy ovela lepsi darcek ako nejake hodinky drahe a pod. :) (aspon u mna) ale 100 ludi 100 chuti :)