Nevládzem...

Príspevok v téme: Nevládzem...
zleeeee

Cítim sa úplne mimo. Vobec sa mi nedarí v škole,dve skúšky nemám a vyzerá to tak,že tento rok už ani mať nebudem , v súkromí je to tiež zléé ,nič ma nebaví , nevládzem , nevládzem sa učiť, rozmýšlat , z niečoho sa tešiť, nevidím žiadny svetlý bod.. Mám len 20 ale cítim sa fakt fakt zle......Nemám s kým ísť von, rada by som mala vzťah ktorý by ma robil naozaj šťastnou ..Ale jednoducho je to všetko celé ZLE!!! :_((

ajajaja

no ja mam 20, tiez mam take stavy a chodim na medicinu,skuskove v druhom rocniku je strasne, chyba mi este jedna tazka skuska a vobec sa nevladzem ucit, len dufam,ze v auguste budu nejake terminy, ja hoci aj obetujem cely august a polku jula ,len aby som uz odteraz aspon chvilu mala pokoj a normalny spanok....v sukromi to tiez nie je bohvieco, mam strasne malo casu cez semester,lebo sa samozrejme musim ucit a vela cestujem,lebo cez vikendy na intraku by som nevydrzala , cize na starych kamaratov napr. zo strednej cas nemam a tak kontakty slabnu a slabnu....sport inac naozaj pomaha,cely den som vcera skakala na svihadle ma prestali ma stipat oci a boliet hlava :DD ...tak mile ZLEEE nie si sama, neboj :)

lost

Dik :)
No ja si tiez velmi rad pospim :D
lenze teraz praca vola :)))
A tak, viem si predstavit ten pocit sialenstva, co mohol mat ten clovek v tom experimente..
ja som teraz sice len 45,5hod bez spanku (predtym cca 6hod spanok na 18hod den, ale to je uz jedno)
ale hranicny limit si dam maximalne 60hod (len preto ci pridu spat halucinacie ako minule :D tam som mal ca 58hod potom som nedobrovolne zaspal).
Ono to ani nie je tazke nezaspat, no stale a stale musim mysliet, urpatovat, nieco nie velmi fyzicky narocne robit.. a stale to striedat, lebo to unudi a potom uz mam viecka cca 1kg tazke :D (no realne asi tak 3x tazsie ako bezne), so mzvedavy ako to pojde :)) ale myslim ze tyzden bez spanku, to musi byt blbe uz len preto, lebo mozog si tie info nejak neulozi alebo co, mozno si nejak pletie udalosti potom (napr ja teraz robim celkom vela nezmyselnych chyb, ktore by som porovnal k tomu ze 4:5 = 1,2 a nie 0,8 :)) ) , koniec offtopicu :))))

ta3

aj ja vychody a zapady slnka milujem

ako dlho sa da vydrzat bez spanku, raz som citala, ze jedneho dobrovolnika udrziavali bez spanku nonstop asi tyzden a dotycny opisal ake mal pritom pocity, ku koncu uz museli experiment stopnut, pretoze mal pocit, ze sa blizi ku sialenstvu, ja mam zase opacny problem ako Ty, ja mam spavu nemoc, spim velmi vela a moj manzel zvykol vraviet, ze zaspim naj na ostnatom drote, velakrat mam pocit, ze este jednu nohu mam stale na zemi a uz spim, ked chcem velmi citat a nezaspat, tak nieco jem, ale uz sa mi stalo, ze som zaspala aj s jedlom v ustach, este na Slovensku som to hovorila mojej zavodnej lekarke a ta to zhodnotila, ze je to obranna reakcia mojho organizmu, ze nemam vyvazenu psychicku a fyzicku unavu, co bola pravda, nikdy som manualne nejako tvrdsie nepracovala, hoci by som bola chcela, ale nemala som na to podmienky, tak sa maj, ahoj a vela stastia, si spravny chlapec

lost

hej tu vedla na sedacke spi :)
sem tam sa sice zobudi ale nechce ist do spalne osamote :/
ale on ma tu vyhodu ze kedykolvek zalahne a uz drieme :D
aj ked beham uz treti den, lahnut si a zaspat by som nevedel :D
to je zaujimave :D
ale stale musim nieco robit, inak citit unavu :)
strasne by ma zaujimalo ako dlho sa toto da vydrzat, no lenze... nemam nekonecno casu :D

lost

uz nespim pekne dlho, cakam na fatamorgany :D nech je sranda :)
ale nie, pracujem na svojej buducnosti, mam deadline, avsak kedze zajtra musim zas ist prec (tj za 32 hodin) tak za cca 15,75hodin skocim do postele :)
tak sa tu len tak flakam atd :D
aj tu bude slniecko, tak za par minut vykukne tusim, pekne na orandzovo osvieti celu miestnost tam na druhej strane izby :D

ta3

Lost, asi nie, ved hovorim, ze vsetko zle je na nieco dobre a ze nic nelutujem, samozrejme co ziskame lahko, to si velmi nevazime, ak Ti niekto kupi to co chces, mas z toho urcite mensiu radost, ako ked si na to sam dlhsiu dobu setris a potom si to kupis, pocit, ze sme dokazali nieco sami od seba je krasny a hreje