Nevládzem...

Príspevok v téme: Nevládzem...
zleeeee

Cítim sa úplne mimo. Vobec sa mi nedarí v škole,dve skúšky nemám a vyzerá to tak,že tento rok už ani mať nebudem , v súkromí je to tiež zléé ,nič ma nebaví , nevládzem , nevládzem sa učiť, rozmýšlat , z niečoho sa tešiť, nevidím žiadny svetlý bod.. Mám len 20 ale cítim sa fakt fakt zle......Nemám s kým ísť von, rada by som mala vzťah ktorý by ma robil naozaj šťastnou ..Ale jednoducho je to všetko celé ZLE!!! :_((

ta3

Bobby dakujem, ano som, ale stalo ma to nesmierne vela namahy, ale oplatila sa, preto ju odporucam aj inym, mam 58 a keby mne v mladosti bol niekto objasnil urcite suvislosti, usmernil ma, mohla som byt v cieli ovela skor a bez zbytocnych modrin, no nic nelutujem, lebo vsetko zle je na nieco dobre, prave tie modruny urobili zo mna to, cim som dnes

ta3

Bobby, je to tazke, viem, sama som pred rokmi presla niecim podobnym, u mna to bol dosledok neradostneho detstva, zivot nie je vzdy iba prechadzka ruzovym sadom, ak je mlady clovek takto na dne je to velmi zle, preto aj riesenie nie je lahke, chce to odhodlanie a pevnu volu, ale ked sa nevzdame, nakoniec musime do ciela prist a prideme vnutorne posilneni, hrdi, ze sme to dokazali, co pomaha uz lahsie prekonat pripadne dalsie problemy ak nastanu, treba len zacat, urobit ciaru za minulostou, treba si stanovit hlavny ciel a drobne ciele na podporu toho hlavneho a ist za tym, treba si verit, otvorit sa pre priatelstvo, lasku, postupne sa to podda a zacnete sa hybat dopredu, len sa neuzatvarajte do seba, nesedte doma a nelutujte sa, neprepadajte beznadeji, depresiam, lebo kazdy problemm, maly aj velky, ma riesenie, len ho treba najst a cielavedome ist po nom, obidvom, zakladatelke temy, Tebe, ale aj vsetkym mladym ludom v podobnej situacii, prajem vela trpezlivosti na tejto namahavej ceste za stastim

ta3

je smutne, ked 20 rocne dievca, ktore ma byt plne zivota sa citi takto zle, tajomstvo dobrej psychickej pohody, uspechu, stastia, dobrych vztahov tkvie v nasom mysleni, sebadovere, sebalaske, z nejakeho dovodu mas velmi negativnu mysel, ten dovod musis v sebe najst, "stravit" ho a zacat pozitivne mysliet, je plno dostupnej vybornej literatury na riesenie tohto problemu, tak zajdi do knihkupectva a vyber si, uz som na tomto fore vela pisala o tejto problematike, teraz to poviem iba jednou vetou: tak ako myslime, tak sa nam dari, taki sme a nic a nikto nam v tom nepomoze, musime sami zmenit myslenie a pristup k zivotu, znie to jednoducho, ale realizacia uz taka jednoducha nie je, chce to systematicky na sebe pracovat, nic nie je zadarmo, ale oplati sa, prinasa to ulavu a vyborne vysledky, si este mlada, cely zivot mas pred sebou a zalezi iba od Teba, ako ho prezijes, tak investuj do svojej psychiky, vela stastia