lesba?

Príspevok v téme: lesba?
bronchiola

Zaujima ma jedna vec. Mam priatela a velmi ho milujem. V tomto smere viem, ze nie som lesbicka,skor je tu otazka ci som bisexualne orientovana alebo som normalna heterosexualka :) Proste, pacia sa mi zeny, pacia sa mi obrazky alebo nejake sceny kde su spolu zeny pocas nejakych sexualnych praktik, da sa povedat, ze ma to niekedy lakalo vyskusat si to, ale urcite by som nechcela vztah so zenou. Ale tak teda neviem, ci sa to paci vsetkym zenam, len o tom nehovoria alebo je bisexualita len fenomen... dakujem za vase nazory, bolo by fajn, keby som si to uz ujasnila, ale ak sa tak nestane, nie je to pre mna zivotne dolezita otazka, kedze viem, co chcem a potrebujem :) a tou je laska muza :)

samotarka

myslim si ze vacsinu ludi vzrusuje to iste pohlavie pri sexualnych scenach..predstavy, myslienky mozes mat, ale rozhodujuce je ci by si to urobila aj v realite

som rovnaka ako ty v tom co pises, ale kebyze naozaj mam mat cokolvek so zenou, tak to v ziadnom pripade..ani bozk..az sa mi to hnusi

bronchiola

pomohla a velmi :) dakujem :) v postate si ma utvrdila v tom, ze som normalna :) a ze ked sa mi nieco take paci nemusim byt hned bi :)

evinna2

:) no to je pekne zamýšlanie, aj ja som ním prešla...
Som vydatá, milujem svojho manžela, a naprik tomu tiez ma dokaže vzrušiť keď sa pozeram na nejaku vašnivu scénu so ženami...a koľko krát som si to aj predstavovala...hm že ake to musi byť...
V mojom okoli mám kamošky, ktoré su v pohode a pačia sa im aj muži aj ženy...a veľa krát keby som ukázala čo i len malinky naznak niečoho, tak nemaju malinky problem ma chytit a vašnivo pobozkat...ale mne to pride take ja neviem bleee...Ja by som to nedokazala, neivem, chyba mi pritom niečo mužske, a to nehovorim o tom že by mi tam chybal moj manžel.
Mne sa to len páci ako každej žene...iní sa len pretvaruju, že kde by na niečo take pozerali...
Ale pri porovnani s mojimi kamoškami ktoré su bi...som pochopila...Mijujem chlapov, a toho mojho najviac :)
Dufajm, ze som pomohla...