Prosim o radu

Príspevok v téme: Prosim o radu
city17

Ahojte paci sa mi jedno dievca s ktorym som kedysi davno chodil a chcel by som s nou zase chodit ale ked je pri mne zrazu blok a neviem sa odreagovat a tym padom bud trepnem nejaku blbost alebo nepoviem nic a to je este horsie prosim poradte mi nejak ako to odburat ... Mam 17 a kedysi som nemal problem rozpravat s dievcatami a tak dufam ze je to len vekom ze som nejaky pubertiak a ze to prejde ak nie tak nema pre mna taky zivot zmysel urcite nie ....

myslim si

čo to hovoríš nám choď za ňou povedz jej čo citiš a hotovo za skúšku nič nedáš a keď len tak stojíš jako dub a mlčíš jako dub tak jej to napíš.. alebo chod s nou von popýtaj ju virtuálne o schôdzku a chod niekam kde sa citiš fajn v prírode pri športe a potom jej to povieš človeku sa lepšie rozpráva ked je vo svojom ... a isto je to len vekom nevešaj hlavu aj ked budeš dlhšie sám po tridsiadke budeš chcieť byť občas sám tak si to uži teraz aby si potom nerobil blbosti :) ja pri chalanoch tiež vždy strácam reč občas len preto že pre ich blbosť neviem čo povedať občas pre ich nadmernu inteligenciu :))