Som tehotná?

Príspevok v téme: Som tehotná?
KatkaMZ

Dobrý deň, mám taký problém, deň mi mešká menštruácia( možno sa smejete ale nikdy mi nemešká viac ako pár hodín) užívam antikoncepciu, s priateľom som mala sex 1-2 dni po menštruácia (myslím teda že to boli neplodné dni) a "spravil sa do mňa" asi 2 týždne potom som si vzala omylom 2 antikoncepčné tabletky za 1 deň. Chcem teda vedieť, či je možné že som tehotná, alebo mi menštruácia mešká kvôli tomu,že som si dala 2 tabletky, a taktiež som zažívala dosť veľa stresu posledný týždeň? prosím poraďte.

jankaaaaaaaaa

mne "meska" 5-6 dni. ked som zacala s hak dosiel menzes na druhy den sedemdnovej pauzy, teraz chodi na 6ty den.. som asi tehotna ..:D:D

:-))))

Katka ty musiš byt blondina jak hrom.. najprv pišeš , že berieš antiku a potom , že si asi nemala plodne dni :D ach jaj musim sa smiat na na Tebe :-) ale nič v zlom... a ešte mi nejde do hlavy ako si možeš zobrat 2 tabletky v ten isty den .. a odkial my mame vediet či si tehotna?? čo sme mi jasnovidky a vidime ti do brucha??? bože deti nesexujte ked to neviete

jankaaaaaaaa

jake plodne dni????? ty vies vobec ako hak funguje ked tu o dajakych plodnych dnoch pises??? preboha, naco beries tu hak ked ani nevies naco to je a ak funguje

evinna2

Katka, nikto ti nepovie či si tehotná alebo nie...je to bud - alebo.
Keď sa "spravil do teba" ako to ty píšeš tak to je dosť ako pravdepodobné, no ale na druhej strane veď berieš antikoncepciu tak čo potom stresovať...aj keď antikonc. nie je 100%.
Keď sa s priateľom miluješ, sexuješ tak stále je tam možnosť splodiť dieťaťko...bez toho to nejde...