stastne manzelstvo

gabca

Šťastie nie je to, keď dosiahnete po čom túžite, ale to, ak ste spokojní s tým čo máte. To napísal nejaký múdry človek a je to veľká pravda. Každý má iné predstavy o tom čo je šťastie. Pre mňa je šťastie to, že mám dobrého muža, ktorého milujem a ktorý miluje mňa a mám dve zdravé deti. To, že sa pohádame za maličkosti je normálna vec, ale stále aj po 17 rokoch sa teším domov z práce, teším sa na manžela kedy príde, teším sa na víkend ako pôjdeme spolu do prírody, teším sa s ním večer do postele, skrátka robia mi radosť úplne normálne a bežné veci.
Som spokojná- teda som šťastná.

sunnysweetie

nasi su spolu 23rokov..nehovorim,ze je to idealne manzelstvo,ale su stastni..maju sa radi a pod.
a aj ja chcem aspon take manzelstvo,ake prezivaju nasi..
je to o tom,ze nehladaju na sebe chyby,ale nieco pekne..
mamine nevadia ocinove rozhadzane ponozky po zemi a ocinovi zase nevadi,ze mamina nejake to kilecko pribrala a vecer beha v natackach..
miluju sa,respektuju, su si verni a stastni!!!
myslim si,ze ak dvaja vstupuju do manzelstva s pevnymi zakladmi a nie iba po niekeňolko mesacnej znamosti,maju prespektivu na stastne,aj ked nie 100%tne manzelstvo...

Kala

Stastne manzelstvo existuje, musi existovat, len niektory nemaju to stastie. Nie je to len o vybere toho spravneho partnera, ale aj o ochote prisposobit sa, o tolerancii, o spolocnych cieloch ...... . Recept bohuzial neexistuje. Stastne manzelstvo, vychva deti, uspech v praci to su veci ktore nedostane ako na tacke. Musime tvrdo makat a aj tak sa nam to nemusi podarit.
Ja som roky bola sama (rozvedena)a bola som stastna. Teraz mam priatela a tiez som stastna. asi nejde o to ci sme vo vztahu alebo sami - ide o to aby sme boli spokojny s tym co mame.

brunuska

ano je sucastou nasej bytosti ale nie je jedno.
ak najdes recept na stastne manzelstvo alebo stastny vztah daj mi vediet:-
dakujem.

pravda

dgtv-casto si to mzslim tiez,bohu zial.
steffi-som rada ze si mas to po com tuzia vseci.uprimne zelam ti aby sa to nikdy nezmenilo.dakujem za uprimnost.