nadava vas manzel....

lost

Nitran, mnaaaam :D ale nemal by som bravcove, .. aby som neskor mohol zevraj :)

Aj ta prazka je super, ja kupujem bud kuraciu, aleob morcaciu, lenze ta kuracia vyzera torasne, ako keby to uz nieko pozuval :D a tie vakuove milujem, moze msi nakupit na 2 tyzdne dopredu :D

A da sa salama zamrazit? :) pocul som ze ano :D aj som skusal, no potom nechuti tak dobre.. ako keby pustila vodu alebo co :D

Ale tie vakuove salamy su teda pekne draje :D tusim ze 1-2eura za 100gramov :)) a to mi staci akurat tak na ranajky :D ale tak snad su kvalitne :)

bibi123

talentmania-ved milovna temu ukoncila, cize dala priestor ostatnym na sebarealizaciu a volnu komunikaciu:O) a Piestany sme teda nespominali!
Lost-tak mi chodime do Tesca na zlate piesky a v noci (posledny rok) uz nepredavaju cerstve narezy-cize obsluha vecer nefunguje, ale tety pripravuju narezy na dalsi den.. Takze my kupujeme sunky vakuovo balene-je tam uvedene zlozenie(nie, ze by som ho niekedy citala, ale kebyze hej, tak je to velke + takehoto vyrobku:D) a ma to nejaku trvanlivost, cize clovek moze kupit aj do zasoby. Sunku kupujem prazsku, lebo si myslim, ze ked je drahsia, tak by mala byt aj kvalitnejsia a hlavne je pekne ruzova:O))) zo salamov mi najviac chuti Nitran... mozno pre Teba by bolo lepsie kupit cely stosik salamy a na nom je vzdy uvedene zlozenie... a tie prostitutky si si tam vsimol, ze? Tam ich je viac ako na Panonskej v BA:O)))) Hej, zacpy su tam hrozne, cca pred rokom sa tam dobudoval ten vacsi kruhac, ale tusim im to nepomohlo...

lost

To preto, aby sme zistili aku sunku kupit pre nadavajuceho chlapa, aby zistil ze ak nadavakami strati priatelku, pride aj o sunku :) on bude sam neschopny kupit taku sunku :D tak prestane nadavat :)))

talentmania

xi xi ako sa tato tema obratila na uplne nieco ine zacalo to s nadavkami potom na pachnutie z ust potom na mesta ako je PN,TT,potom na tesco a nakoniec sme uz pri salamach ci sunkach super :D))))))))

lost

bibi123

vies co je haluz? :D

tesco je ciste od pociernych, ale kusok dalej kaufland, to je iny svet, taky nie ze treti svet, ale deviaty svet :D

a tam na juhu.. na tej priemyselnej ci prakticky vsade, fakt ich tam je extremne vela :D

tych soferov som si este nevsimol :D (no neraz na mna niekto trubil ze som pomaly)

ale je tam CERVENA VLNA (nie zelena), a brutalne zapchy, aj obchvat :D

lost

bibi123

a v BA tesco je kvalitne ? teda v noci? raz tam musim ist pozriet..

lebo ako tu kupovat v TT tescu salamu po 22:00 je nanic, same otrusinky :D

ale nepaci sa mi ta kvalita salam v tescu, ani v petrzalke, prave odtial idem, kuracia sunka taka vysusena a spinava ze az :D ale to je asi vsade tak.. same smejdy...

nevies len tak nahodou aka salama je da best ? (nie bravcove), proste najcitejsia, najdokonalejsia.. lebo ja som taku este neobjavil :(
no nemala by tam byt soja a tie alergeny...

bibi123

nikushka-tak to mate potom super:O))) uz len, aby sa odstranili tie romske prostitutky, ktore Vam tam stoja tesne pri vstupe do mesta, ked ide clovek z dialnice a stahujem sa tam aj ja:O)))
Inac Trnava je velmi pekne mesto, zabavni ludia a blaznivi soferi, ktori na Vas trubia, ked nahodou este stojite na oranzovu na semafore:O)))

bibi123

lost-mas pravdu, Pk je celkom pekne, aj namestie... boli sme tam viac raz na chate a islo nas porazit, ze po 21 tam tusim ziaden obchod nie je otvoreny. Nech zije v BA 24 hodin denne otvorene Tesco:O)))Uz len kvoli 24hod. dostupnosti potravy my zostavame v BA.:O) A pri Trnave ma byt ten novy "Parndorf", budes to mat blizko:D

lost

bibi123

PK je predrazene westernove mestecko :)
nic tam nieje, ale vsetko ej tam drahe

asi je to mesto mafianov alebo co.. inak si to neviem vysvetlit.

ale ako je pekne to mesto, relativne.. prostredie je velmi pekne (hlavne cesta PK-pernek, vyborna zabava :D ) ale tak.. nic ine tam nepoznam :)

niezeby bola TT lepsia, no mozno o 10-20% je tu lepsie, tazko pvoedat..

avsak netusim co by som robil v BA :) vlalstne netusim co by som robil hoci aj v NY :D kedze nemam spolocensky zivot, asi je uplne jendo kde som :)