nadava vas manzel....

adkija

ahoj, ja mám podobný problem, mne už priatel x krát vynadal, že som pi.., chod do pi.. atd. Sice sa mi aj vie ospravedlnit, ale zaslužim si takéto uražky? Uvediem priklad: piše si niečo na počitači a ja som len išla okolo a pozriem - mal tam malu chybičku, tak som mu to povedala a jeho prvá reakcia: Chod do pi.. a to je len jeden maličký priklad z toho, čo som už od neho počula na moju adresu... už velakrát som bola pi.. prije.... tela, tupana, atd. a fakt to bolo za nič, vraj stále vyvolávam hádky atd. ale ved aj hádať sa treba vediet, nielen toho druhého poslatdo pi.. a vynadať mu, nie? Je to asi tak, že si nás ti chlapi nevážia.
Milovna a tebe ešte aj inak nadáva?

milovna

ach jaj .ja zasnem z niektorych z vas,pretoze fakt co clovek pise,tak to druhi pochopia inak.ja dodrzujem ustnu hygienu pravidelne,nemozem povedat ze mi zapacha z ust,ale napr.ked sa rano zobudim,urcite mi nevonaju zubky ako konvalinky :-Dboze ved sa zamyslite.sliny smrdia,nie zuby :-)jaj vlastne vy ste vynimocni ludia ktorym nesmrdia zuby,ale vlastne sliny.som si toho vedoma,ze ked niekomu intenzivne zapacha z ust,tak ma bud zaluocne problemy,alebo problemy v zuboch,ale myslim,ze to bude skor tym zaludkom,pretoze nedokazala by som byt s clovekom co o seba nedba,a smrdi ked sa o seba nestara.zas neberte za to ze som napisala ze mu smrdi z ust,ze nedba o sebe.prave naopak dba,ale to som skor mierila na ranne zobudzanie,ale to som nenapisala,takze ste to aj zle pochopili podaktori ako vidim no nic.proste ja riesim to ako sa zachoval a preco sa tak zachoval.mohlo ho to urazit ze som mu to povedala,ale nemusel to zobrat zas tak vazne.ved som bola uprimna,aj ked mozno neprijemne a nevhodne,nemusel ma poslat za to vsak do pi.. ze jo.

ta3

Franto ma pravdu, inak nie si povinna tolerovat, ze mu smrdi z ust, predsa bozky su vo vztahu velmi dolezite, ale mala by si pouzivat jemnejsie vyrazy a rozhodne ho posli k zubarovi, ak Ta aj potom tam posle, tak Ty ho posli za takou, ktorej smrdi z ust tiez a nebudu si to vzajomne vycitat, lebo ak odmieta problem riesit a vulgarne Ti nadava, nevazi si Ta, nezalezi mu na Tvojich pocitoch a v takom pripade vztah je o nicom a perspektivu aj tak nema

Laurina, ja som si myslela, ze si sa uz poucila, ze prispevky urcitych ludi je lepsie ignorovat

trala

páchnuť z úst môže ľudom, ktorí majú zdravotné problémy...takže ono to u niektorých ľudí nie je o nedodržaní ústnej hygieny...

franto

Mi vysvetlite, ako moze smrdiet niekomu z ust ak dodrziava ustnu hygienu a chodi pravidelne k zubarovi? To si neviem vobec predstavit, ze by mojej manzelke pachlo ci uz z ust alebo aj od hocikial. Ak nam na sebe zalezi, tak sa predsa o seba aj starame aby tomu druhemu bolo s nami dobre, nie? To plati pre zenu rovnako ako aj pre muza. A kto na to kasle mal by radsej ostat sam. Lebo co nauci taky clovek svoje deti? Budu take iste lahostajne k svojmu okoliu ako on.

lost

ja viem odial to pochadza.

zla vychova..

syn doma, rodicia v praci, syn nadava, rodicom je to fuk

akoze... ked som byval este v PK, jeden taky z videnia kamos na sidlisku isiel s mamou z nakupu a on normalne VULGARNY na nu (nie tak ako tu bolo pisane) ale prsote urazky..

ty wole, toak by som svojej mame povedal, asi by mi dala taku facku ze by som lietal ako pingpongova lopticka, teda len moja hlava, lebo by mi ju odhrlo.

v neposlednom rade by som jej zlomil srdce, co by bolo odomna asi drze..

ak ale moj 13 rocny brat, je fakt nechutny.. nie ze by bol vulgarny na rodicov (no je, ale az ked zabuchne dvere), ale ten pristup, volas ho a neodide od PC (ok, moze mat dovod, ale musi mat time management), alebo ak mu nieco radim, kasle na to a ide po svojom, potom place.. nizka zodpovednost..

obcas musim ist na neho naozaj "drsne" aby sa zlakol, potom poslucha :D ale tak to nechcem robit casto, lebo sa nauci ze len blafujem.. tak ale hraje sa na drsnaka ale pritom ked blaufujem tak uz hlada plienky :)

typicky pubertiak, ale len dufam ze z toho vyrasie, lebo ak nietak zbohom..

potom jeho zena bude pisat presne takuto istu temu..

a potom bude mat dieta.. a .. a zacarovany kruh je na svete,,

Laurina22

Mna keby moj manzel(buduci,som sama,kto by ma chcel)poslal do p.ce,tak by to urobil prvy a posledny krat.

Ja vas zeny nechapem,ako si mozete nechavat nadavat.