Spalena tvar

Príspevok v téme: Spalena tvar
veronka18

Opalovala som sa v sobotu na horskom slnku a zhorela som. Oci mam poriadne spuchnute a bolestive. Tvar som mala červenu, ale dala som si panthenol na to tak mi to trochu stiahlo teraz sa šupem a zostavaju mi flaky. Bojim sa že mi tie flaky zostanu už navždy:ä mam pocit napnutej pokožky, je taka vraščita. Dala som si na to hrubu vrstvu kremu, vyskusala som aj smotanu už neviem co mam spravit. Na ustach sa mi spravil opar a vyzeram ako muchotravka:(

RNG

Vitamin E je na to najviac pomocny, ci uz zvrchu, aj brat zvnutra.
V pripade prilisnej expozicii na slnko beriem niekolko dni 1200 IU vitaminu E.
Tiez pomaha hojive aloe vera

veronka18

presne ten krem calcium panth. mi pomohol, zacala som sa supat, ide to už pekn dolu, opuch mi odpuchol už ako tak, na ustach sa mi spravil heerpes, ale už je to tiež lepšie .. teraz už len cakat kym sa cela zosupem a zmiznu flaky. dakujem za rady:)))

je pravda to s tym rozumom, priznavam ja som tvrdohlava neverim kym nedoplatim na niečo taketo. nabuduce už budem vediet.. teda nie, nabuduce kaslem na cele horske slnko

moonriver

Hned po spálení panthenol,a potom ten tvrdší biely jogurt ten velmi pomáha a kup si aj krém calcium pantotenikum na popáleniny v tom spi.Vyhladaj kožnu ak ti panthenol nepomohol.!!!!!!!