Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nafuknute brucho a bolesti sos

Príspevok v téme: nafuknute brucho a bolesti sos
Anony

Ahojte, potrebovala by som velmi surne radu. Pri menštruácii mávam strašné krče, bolesti. V posledných dnoch mám napuchnute brucho, občasne bolesti vaječníkov, výtok, a skoro nič nejem no aj tak som za posledne cca dva týždne možno tri čo sa to deje pribrala asi aj dve kilá.
neviem čo sa to so mnou deje nevedeli by sme mi pomocť ??? moj gynekolog povedal že to po menštruácii je normálne aj bolesti pri menštruácii že su normálne .... no neviem čo mam robiť ... prosím poradte mi ... dakujem

pešková

už sa mi to stalo 2-krát a bolá som aj v nemocnici a tam mi dali do konečníka trubicu s vodov prosím vás pan alebo pani doktorka alebo pan doktor aby som mohla dobré kakat a rýchlo mi musíte pomoct lebo sa mi zauzlí črevo dakujem za porozumenie?

mrkvicka3212

prilis velke bolesti nie su normalne.aj ja uzivam na bolesti pocas menstruacie algifen ale len ked sa to uz neda vydrzat.niektore zeny maju pocas menstruacie nafuknute brucho a podobne,mozno,ak ti to tak vadi,daj si nejaky jogurt s probiotickou kulturou,najlepsie activiu.ale to priberanie neviem.mozno z nepravidelneho stravovania

RNG

Nedostatok kyselin je dovod na kvasenie a hnitie v zaludku, K tomu sa pridava casto aj nedostatok enzymov a teda z nedostatocne rozlozenymi a neabsorbovanymi potravinami krmime parazitne kultury v crevach, miesto podpory probiotik.

ta3

daj sa vysetrit inemu gynekologovi a ak aj ten povie, ze je vsetko v poriadku a ze ide iba o problemy spojene s menstruaciou, tak im ver a prestan sa trapit

RNG

Pri vykolajenych hortmonalnych hladinach sa casto tvoria hormonalne zavisle smetiska ako cysty, myomy, polypy atd. Hormonalne hladiny si treba uopravit teda nielen z dovodou bolesti a podobne, ale z dovodov udrzby zdravia celkove.

Laurina22

Ved za tym moze byt cysta!Toto ako moze jeden lekar povedat,ze to je normalne?Az som sa rozculila.

Mojej mame vraveli,ze to je normalne a ma ranu na krcku maternice velku 4 cm.A to jej zistili az v Bratislave.Ale hlavne,ze je to normalne.

Anony

RNG nakujem za radu :)
Laurina 22 ... ani podla mna to nieje normálne ... dal mi na to nejake kvapky Algyfen.. ale sama si nepomožem ked neviem čo mam robiť a ked mi už gynekolog toto povie ! som v koncoch
a ešte som sa chcela spýtať na to nafuknute brucho a briberanie ... neviete nejaku spojitosť medzi tým ? alebo je to možno z nepravidelneho a neplnohodnotneho jedla ?