moja povaha

Príspevok v téme: moja povaha
nierii

už dlhšiesom začala rozmýšľať o "čudnosti" mojej povahy, a dneska sa mi potvrdilo, že na čom niečo bude, ked dneska sme len tak medzirečou v škole začali trepať kto aký je, iba jedným slovom na každého niečo padlo, okrem mňa, pretože ma nikto nevedel hned charakterizovať, konečný záver bol "nijaká" a "tajomná" alebo čo ja viem už čo...ani ja sama vôbec nepoznám svoju povahu, pretože sa aj v rovnakých alebo podobných situáciách viem zachovať inak, často nepredvídavo, kvôli čomu potom niektorí na mňa pozerá ako na idiota, nechápavo, lebo sa chovám fakt čudne, neviem čím to je, a či sa to zmení, no ozaj ma to už štve, raz som taká a raz taká, pritom vôbec neviem aká vlastne som, chcem mať konečne ustálenú povahu, no ked ja vôbec neviem za akú mám byť, povedala by som, že som taký mix všetkých temperamentov a ja neviem za ktorý mám byť..čo myslíte zmení sa to? alebo môže to byť aj pubertou(mám 17)? a ak je tu niekto tiež taký nech napíše

nierii

tak dakujem za rady! dúfam že časom sa to zmení .. :)
nudny: kamarátov mám, nie nejak veľa, lebo ani zo spolužiakov nemôžem nikoho označiť za kamaráta, ale bavím sa s nimi normálne, aj ked práve oni ma majú akoby som bola z marsu, ale nedivím sa im, sama si tak už prídem

ta3

pravdaze sa to zmeni, si vo veku, kedy sa formujes nielen fyzicky ale aj psychicky, netrap sa, casom najdes a pochopissamu seba

Pepi525

Ahoj.
Volám sa Marian a zvyknem pomáhať ľuďom nájsť samého seba. Nájsť každému aby zistil aký naozaj je. Skús mi napísať mail na bencik@i-rs.sk alebo si ma pridaj na Facebooku Marián Benčík. Len mi nezabudni zanechať správu. Prečo si si ma pridala.
Prajem ti príjemné dni.
S pozdravom
Marián Benčík

elsa5.5

možno si aj náladová,alebo vekom hlavne si nič nevyberaj bud prirodzená taká aká si nikomu sa nesnaž prispôsobovať časom sa ujednotíš vyberaj si kamarátov ktorý Ti vyhovujú sama sa snaž zistiť čo ťa najviac zaujíma ktorá spoločnosť Ti vyhovuje...

nudny

Nierii, to nemas ani ziadnych kamaratov? Inac ja mam podobny problem, ale predsa trochu iny. Som velmi nedostupna povaha, v skole sa skoro z nikym nebavim, sam si pripadam dost cudny a aj ostatny ma ako cudneho chapu.

nierii

a nemyslite si, že si schválne niečo nahováram lebo sa chcem nasilu líšiť od ostatných, práveže nechcem, lebo takto nemôžem vôbec nikam zapadnúť, tak budem rada ak napíšete čo si o tom myslíte, dakujem . .:)