Nemozem brat antikoncepciu, priatel nechce pouzivat ochranu.

Príspevok v téme: Nemozem brat antikoncepciu, priatel nechce pouzivat ochranu.
esprit 11

Baby poradte,
Ja nemozem brat antikoncepciu - gynekolog mi ju vyslovne zakazal.
Priatel nehce pouzivat ochranu, tak som navrhla,ze aspon antikoncepcne peny, kremy a cipky. Ale ani to sa mu nepaci. Samozrejme,ze sa nikdy neurobi do mna, kedze nemame ziadnu ochranu.
Vypocet plodnych a neplodnych dni - na to sa tiez nemozem spoliehat, kedze obcas sa mi stane, ze cyklus nie je pravidelny.
Neviem ako to mám riesit.

Heinz-Klátil

Tak toto neznášam, baba ho miluje a navyše mu ustupuje buzerantovi, nemôžeš mu dovoliť takto sa s tebou hrať. No a čo, že ho miiluješ? Ak je to stupídny dement s nejakým komplexom tak sa na neho vyser. On si zašuká jak najvačší a ty si v strachu. Pozri už o takýchto debilkoch niečo viem a keď s achová ako decko tak ťa rozhodne nemá až tak rád ako si myslíš. Tu ide hlavne o teba a nie o toho buzíka.

aall

povedz mu ze vela doverujycich zien kocikuje, ze to nema nic spolocne s doverou vo vztahu, ale proste k urcitim biologickym efektom ktore sex vytvara. Ak to nepochopi, tak mu nejde o teba a tvoj dobri pocit,a le ho jeho vypustenie semena. Alebo sa ho spytaj, ci sa mu bude pacit milovanie ked vie,ze si potom z toho neista.

esprit 11

sme ten spermicidny pripravok kupovali spolu, samozrejme, ze som mu povedala, ze si ho idem dat pred sexom, moc mu to po voli nebolo, ale suhlasil, ale potom bol znechuteny a myslel si, ze mu nedvoverujem

jankaaaaaaaa

ved mu vysvetli ze prerusovana suloz bez ochrany je velmi ale velmi nespolahliva .. ze spermicidny pripravok je prirodzeny , nebudete to ani citit, ze je to nieco ako lubrikacny gel. alebo si ho raz daj pred sexom, tak aby on o tom nevedel a potom po sexe mu to povies :D

esprit 11

Ja som dospela, ziadna pubertiacka ani sliepka. Velmi ma to trápi, máme spolu velmi krasny vztah. Uz som ho ako tak nalomila na spermicidne pripravky. Prebrali sme aj temu tehotenstvo. Uz aj nad tým som rozmyslala, ze ak to pojde takto dalej, tak sa radsej s nim rozidem, ako potom vyplakavat.

aall

je to sebec. Kolko mas rokov? Spytaj sa ho, ci si ta vezme, ze to ej podmienka toho aby si sa nemusela obavat tehotenstva, lebo ak sa stane nehoda ste v tom dvaja...ked povie nie, tak pekne chod kupit kondomy:)

ked ma taketo egoisticke postoje, tak by sa rovnako postavil aj k nezelanemu tehotenstvu, tak od takeho ruky prec. HAK urcite neber.

sweater

ho nechapem, nema problem ta nechat napchavat tabletkami, ale ked by musel pouzit neskodnu gumu to uz mu je proti srsti, a co moze mat proti takemu pharmatexu napr.?

esprit 11

neviem preco, budem to musiet riesit, stratit ho nehcem, ale v strachu nedokazem zit, ze ci nahodou nie som v tom