Mam neustaly strach

Príspevok v téme: Mam neustaly strach
gabika596

Viem co chcem.Ale mam strach.Mala som strach ist hladat si brigadu ,ze co ak nebudem dost dobra, ked som si ju nasla tak som tam bola prvy vsetko v pohode som zlvadla ale ked som tam sla tiez som mala tie sklony tam neist ze aj tak to nezvladnem.Chcem byt modelka,nemam odvahu ist na casting ze naco . Chcela by som ist na jazykovy pobyt do anglicka ale bojim.Viem co chcem urobit ale neviem preco sa neutale stale bojim.Viete mi niekto nejako poradit?

neista :o

ta3 to si krasne, velmi krasne napisala!
nautilus mozem sa opytat, ktora psychologicka to je a kolko berie za hodinu? dakujem

nautilus

mozno to u teba suvisi aj s nedostatkom sebavedomia. niekedy pomoze psycholog, skus sa s nejakym porozpravat. poznam jednu velmi dobru psychologicku, ale ma ambulanciu v bratislave. neviem odkial si ty.

ta3

strach je velmi negativna emocia ktora, ked jej podlahneme, moze paralyzovat nasu mysel az natolko, ze nie sme schopni cinnosti, na ktoru inak mame predpoklady, talent, vedomosti a schopnosti, aby sme strach prekonali, musime si vypestovat vieru v nase schopnosti, sebavedomie, ze vsetko, co chceme a o co sa usilujeme dokazeme, pravdaze musia to byt realne sny, ak nemam talent, nemozem chciet byt vynikajuci umelec, ak nemam vzdelanie, nemozem chiet byt vynikajuci chirurg, ak mam priemerny zarobok, nemozem chciet jaguara a pod, strach sa nam podari prekonat ked pochopime, ze kazdy sme svojim sposobom jedinecny, ze nikto nie je dokonaly, ze kazdy robi urcite chyby, skratka vsetci sme ludia ako so silnymi, tak aj so slabymi strankami, Gabika, uz si sa presvedcila, ze vselico si dokazala, aj ked si sa najprv toho bala, takze neboj sa nasledovat svoje ciele, ked chces byt modelka, na ten casting chod, ved nic nemozes stratit, prinajhorsom Ta s podakovanim odmietnu, ale tym sa nic hrozne nestane, zivot pojde predsa dalej, clovek sa musi naucit prijimat aj neuspechy, ktore ho ale nemozu odradit od dalsich aktivit, v ktorych moze byt naopak uspesny, ak sa o nic nepokusame, ak nepodstupujeme odvahu a neprekonavame strach, preslapujeme iba na jednom mieste, co cloveka nemoze nijako naplnit spokojnostou a stastim, uz som to opakovala nie raz a nie raz sama sebe dokazala, ze svet patri odvaznym, tak sa tymto heslom riad, ak chces v zivote cosi dokazat, vela stastia