par otazok

elisabeth_

ja tiež revem a trapim sa veľa krat koli tomu ked daco pokazim. normalne sa mi aj sniva potom o tom že čo som to spravila zase.
A myslim to tak, že pre mna to je nočna mora byt tučna, je to to najvacsie zlyhanie ake by som dosiahla keby priberiem. Moj ciel je byt chuda, snazim sa tak stravovat aj ked nie vždy sa mi to dari:( tuky su moja nocna mora

nikola KE

inak prese to mam ako ty el.
dam si nieco co som nechcela nieco zakazane,premna to je TRESTNE a kedze tret sa musi odpykat mucim sa hladovkou..a potom jem vsetko ked mozem tvraciam ked nemam moznost revem a trapim sa

nikola KE

ako myslis ze zlyhas? ze hnusilo by sa ti byt vo vlastnej koži, a tie pohlady ludi na moje tucne telo, zlyhala by som..ako to myslis?

elisabeth_

tak ja
-mam strach z jedla.VELKY. Niekedy som na tom už aj tak že ked citim daco vyprazane alebo co tak od toho utekam co najdalej aby som tie tuky nedychala, hnusi sa mi to
-bojim sa toho, že ked budem jest "normalne" tak priberiem, budem hnusna a zlyham
-ako hovorim, ano bojim sa pribratia, hnusilo by sa mi byt vo vlastnej koži, a tie pohlady ludi na moje tucne telo, zlyhala by som
-hanbim sa za seba iba ked jem daco "zakazane" a niekto ma vidi, lebo inak som už s postavou ako tak spokojna, hlavne ked sa mi darí- nejem nic co by som nemala
-a ako to prekonat je asi dost tažka otazka, na ktoru by som chcela aj ja poznat odpoved. Ale ja ked už mi ide daco riadne na chut napr daky puding s piskotmi tak si poviem že a ved čo ved tak nepriberiem s toho zase tak moc, dam si potm dake dva dni len na vode a kave ale ked už si dam ten puding tak mam hroznu chut na všetko, jem všetko doradu a citim sa otrasne, zase zlyhanie a tyžden trapenia aby som bola tam kde pred tým pudingom.

sway.

Moja odpoved na vsetky otazky je nie. Mas problem,treba to riesit.Sport,rodina,laska su velmi podstatne pre zivot. Ja sa mam velmi rada az moc:-),jedlo je jedna zo zakladnych potrieb a tiez velky pozitok,takze strach nie je na mieste.Prekonas to bud velmi negativnou skusenostou,ze sa dozenies do extremu alebo silnou volou.Je to na tebe a drz sa.Si urcite mladucka,nestoji to zato,pokazit si zivot niecim takymto.