Obeznost uz aj na Slovensku?

Príspevok v téme: Obeznost uz aj na Slovensku?
nautilus

vcera som bol na jednom urade. cakal som vonku pred dverami spolu s dalsimi ludmi. bol som tam tak tri hodiny lebo uradnici robia jak slimaci. a za ten cas preslo vela ludi cez chodbu.
ako tak sledujem, tak som si za chvilu vsimol, ze vsetky zeny kompletne tucne. zacal som to cielene sledovat. a bol som v soku: fakt nepresla jedna normalne stavana zena, vsetky tucne. niektore uplne obezne. mlade, starsie - vsetko jedno. za cele tie hodiny som videl len dve zeny normalnej postavy a tie mali okolo 50 rokov. tie mladsie a mlade boli vsetky tucne.
nedavno som cital o tucnote v amerike a nazoj som si vcera uvedomil ze sa to rozsiruje po celom svete. slovaci boli kedysi predsa uplne normalni. moji rodicia maju slusnu postavu. babky aj dedkovia su skor chudi. a nepoznam medzi starsimi tolko tucniakov. ale co robia ti mladi ze su taky nabuchani sadlom? kde sa to skonci? ved musi to mat nejaky dovod do kelu!

suhlas

chcel som napisat: a bomba je na svete. dnes normálnu babu nevidíš: alebo je to anorektička, alebo bomba. jedna horšia ako druhá.

suhlas

súhlas. no je to stále horšie. to na úrade je ešte nič, poprechádzaj sa po hypermarkete a hlavne si všimni čo si tie baby dávajú do vozíkov. a prestaneš sa čudovať. cola, ochutené džúsy, keksíky... a to by ešte nebolo nič. zošrotujú toho cez deň toľko, že by sa celý regiment nachoval. tak je to: skladba stravy, žiadny pohyb. a je to na svete.

Maros75

nautilus...
Ja zas vidim okolo seba vsade obrovske mnozstvo krasnych dievcat. Ak by bolo mozne mnohozenstvo,zrejme by som ich mal asi 3600 :))

Lulu2011

ano zmenilo sa, aj ja som si vsimla, pred 14 rokmi sme koncili ZS ako chude baby, zopar vynimiek bolo vypasenych, teraz ked idem okolo ZS same pneumatiky, neviem ako budu vyzerat tie dievcata po porode :( je to stravou, vacsim sedenim pri PC a nicnerobenim

xy:)

vela sedenia za pc a fast food robia svoje.. a ano je to tu, uz teenagerky su vykysnute a lenive, sak uz ani na TV necvicia, rozkysnute si vypytaju oslobodenie od lekara kvoli klbom a pod.

Anaya

A to kde bývaš? :-) Lebo ja mám pocit, že mám okolo seba samé modelky, čo mi na sebavedomí moc nepridáva, keďže nemám dokonalú postavu :-(

A prečo sú "mladí nabúchaní sadlom"? Lebo papajú jedlo z fastfoodov, nešportujú, väšinou len drepia za PC :-)

nautilus

a nechapem naco sa zeny maluju a obliekaju si krasne saty a davaju si robit super ucesy ked maju pod tou tvarou kopu sadla. ved tymi nechtami a vlasmi a sminkami to sadlo neprekryju do prdele! ved je ovela mudrejsie sa zamerat na to aby som bol zdravy a nenosil na kostiach tony sadla. ved zena s normalnou postavou ovela lepsie vyzera aj ked neni namalovana a super oblecena. vcera mala jedna rifle na takom strasnom zadku ze koniec! uplne nechutne. to im vobec nezalezi na tom ako to vyzera - nezalezi im na zdravi a na tom ze by sa hned lepsie citili aj pohybovo keby schudli?