vztah a tvrdohlavost

gerta

myslim si, ze dolezite je aj co sa od toho cloveka ziada...ja mam chlapa co mi v hadke nadava do k.riev...tiez od neho ziadam zmenit sa a kontrolovat svoje nervy, ak nie je ochotny alebo schopny tak ako, najdem si noveho

ta3

toto je postoj cloveka, ktoremu na danom vztahu vobec nezalezi, povahu zmenit je nemozne, ale ked sa trochu chce, da sa vela veci korigovat, ale musi to byt vzajomne, nesmie mat jedna strana pocit, ze sa obetuje, raz ustupi jeden, inokedy druhy, ved to je na vztahu krasne

User_37597

pokial mu iba povies zmen sa tak ta sa na teba vykasle.
ja to robim nasledovne:
ak mi nieco vadi tak mu poviem ze mi to vadi s tym ze ked on ohrna nosom ze on nebude robit toto alebo on si bude robit co chce tak ja argumentujem stale do okola s tym ze viem ze on mi ku koncu rozhovoru povie ze to nebolo dobre ze ano skusi to nejak vyriesit alebo zmenit.a teda slubi ze sa aspon bude snazit.treba vediet ako na tych nasich chlapov.

Deee

Aspoň vies na com si... Je to pravda, ktorú vela žien nechce počuť alebo sa tvári, že tento problém neexistuje, muži sa naozaj nezmenia, treba len vedieť s nimi správne zaobchadzat, samozrejme ak sa takto vyjadril k problematike napríklad alkoholu... To je uz o inom...

lost

Za 1 zivot nema nikdy cas si najst cloveka ktory by padol DOKONALE aby sa druhy nemusel trochu pozmenit... to je nemozne by som povedal ze az absolutne nemozne :))
ak sa taki dvaja najdu, len problem ignoruju :D

Anaya

Vzťah je predovšetkým o kompromisoch, ale musia ich robiť obaja :-)....ale na druhej strane,vzťah nemá byť o tom, aby som toho druhého "prerobil" podľa svojichh predstáv...asi:-)...myslím si ja...

Maros75

Vztah je o tom aby si dvaja aj rozumeli a nie len sexualne sa pritahovali.
Preto vela vztahov konci rozvodom,lebo nedokazu najst spolocne zaujmi a vidia vo vztahu vela problemov,ktore nevedia spolocne riesit .
Ako sa hovori......z peknej misky sa nenajes.