čo bude po vysadení hak?

veronika

ahojky, ja som vysadila hak yadine asi pred mesiacom, uz mi prisli aj prve kramy po vysadeni, celkom presne tusim na 28.den. akurat sa mi vratili tie hnusne krce, co ma vzdy pri kramoch trapili. ale dufam, ze aspon schudnem, lebo som vyse desat kil.aj prsia sa mi zvacsili riadne, aj zadok, ale najma brucho, co ma najviac stve:(

lioon

Dakujem za príspevky:Ja som brala hak necelé 2 roky.Mám síce priatala,ale dlhodobo musím užívať iné lieky,tak som sa rozhodla ju vysadiť.Dúfam že robím dobre...

123456

ja som prestavala brat dvakrat... menzes mi nastastie aj potom chodi pravidelne... vratili sa aj bolesti... odisla bolest prs, ale to az po case... odisli cudne pocity ako ked ide zavrat... odisli depky... odisli zmeny nalad a precitlivelost ako pisala jedna babenka predomnou... odisla zvlastna bolest hlavy... odisli caste vytoky... neviem ci som pribrala alebo schudla... asi ziadna vyrazna zmena vahy... ani vyrazne zmeny na pleti ci prsiach (hlavne uz nie su tak desne napnute a bolestive)...

a vratila sa chut na sex :)))

hodnotenie: hak uz nikdy!!!

lekarke som neoznamila, ked som prestala brat...

lenoccka

ja som mala len prestavku v brani HAK, no na (ne)stastie sa objavil moj terajsie priatel a zacala som ju znova brat, takze moja puza bola cca 3-4 mesiace, ale za ten cas ziadne zmeny, menzes mi prisiel tak ako mal, ziadne bolesti ani nebolesti som nezaznamenala. A isla som na kontrolu k doktorovi lebo som potrebovala aj novy recept na anitku, takze o tom vedel, ale podla mu to nemusis oznamovat, co neznamena ze prestanes chodit na kontroly:)

sunnysweetie33

ahoj,ja som po dvoch rokoch vysadila antikoncepciu..cakalo ma mnozstvo prijemnych aj neprijemnych prekvapeni..
takze,napr. menzes mam nepravidelny,niekedy mi pride az po 2mesiacoch,bolia ma viac prsia a vajecniky, prsia sa mi nezmensili, na moje prekvapenie som PRIBRALA!!!predtym som si davala pozor,ale teraz len papam a papam :)
a vyhody: konecne mozem dosiahnut orgazmus!!!nemusim mysliet na to,ci som si dala tabletku..nebolieva ma hlava ani srdce a to najhlavnejsie: NEMAM ZMENY NALAD!!!,nie som az taka precitlivena,nie som placliva a ani ziarliva(to asi nemalo s tym suvislost :) )

uz NIKDY by som antikoncepciu nebrala..docitala som sa na nete,ze pocas brania antikoncepcie mozes otehotniet ,ale kedze beries HAK,tak to embry sa odlupi z maternice,pripomina to potrat!!!a ked si predstavim,ze kolko potratov som mohla pocas tych 2rokov bratia HAK sposobit,je mi do placu :(

a to,ze prestavas brat HAK by si mala oznamit lekarovi..podla mna teda..