Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

gabrieeelka

Klara keď to môže byť čokoľvek, teda čokoľvek to môže spôsobiť. Osobne som si to všimla, že veľa fajčiarov to má na zuboch také fľaky, ale to tiež nie je pravidlom. Čiže to jedine prekonzultovať so stomatológom.

Klara154

Hena ako myslis, ze aj ked su take akoby pigmentove flaky? Lebo to sa sestre zacalo robit. Sme sa o tom akurat minuly vikend bavili, ze take hnede a ze netusi vobec z coho.

HenaZ

ked ono cistenie zubov je zaklad ale podstatne je spravne cistenie!..pretoze aj to mnoho ludi flaka a potom este sa cudujeme ak nejake problemy sa objavia..nie je to sranda..ja odkedy chodim do Pearl Dental, tak chodim pravidelne aj na dentalnu hygienu..kedysi som nechodila..ale teda dnes myslim, ze by to uz mala byt samozrejmost..lebo vdaka tomu sa da predist zubnym kazom, flakom na zuboch atd..a pekny usmev je zaklad podla mna..

lilinida

..keby bolo keby ze ano. Co ti poviem su veci s ktorymi my nejako nepohneme, ale tak som rada po pravde, ze konecne mam taku dr a starostlivost o zuby jak potrebujem. A vyhovuje mi to :)

Klara154

Pravidelne cistenie zubov si myslim, ze v dospelosti by uz mala byt samozrejmost, ale teda je fakt, ze u niektorych ludi to pokrivkava a to teda moze ozaj byt zasadnym problemom :/

kuzelnicka

Vejkaa ono je to asi aj vekom, že postupne tak viacej sa začneme o seba starať, viac venujeme pozornosť nášmu zdraviu. Povedala by som, že viac si vážime čo máme a je to fakt!

lilinida

...tak dentalna hygiena je dobra pre zuby, to je dobre absolvovat aspon raz za nejaky cas, aby tie zuby boli pekne, aby neboli po nich flaky a vela ineho.
A ked este je to osetrenie v pohode, ze to nie je neprijemne a mozes si pri tom aj nejaky ten film alebo serial pozriet to je potom celkom prijemne :D

vejkaa

Anitka ked niekomu nie je rady, tomu neni ani pomoci.
Uz to je roky, co si davam na toto pozor, co sa o zuby staram pravidelne, branila som sa zo zaciatku aj dentalnej hygiene, ale ono to ma svoje opodstatnenie pravidelne na nu chodit.