silne dioptrie a kontaktne sosovky

Príspevok v téme: silne dioptrie a kontaktne sosovky
šošovka20

ahoj,

potrebujem radu. nosim kontaktne šošovky, dioptrie az -5, a za polroka sa mi casto zhorsi zrak aj o polku dioptrie.

Mate niekto podobnu skusenost? je pravda so šošovkami nikdy nebudem vidiet az tak dobre ako keby som mala zdrave oci? ...pytam sa lebo prvy den, ked si dam nove sosovky, vidim perfektne a potom uz nadruhy den akoby o malinko horsie a tak mi potom aj zostane.

Alli

ahojte ak niekto nakupujete z e-shopu - sosovky-kontaktne sk - prikladam kupon na zlavu 1% na celý nakup

kupon: DCPY08YR7O73

ja ho na seba pouzit nemozem a kamosky sosovky nenosia tak ak niekomu posluzi tak budem rada.

Pa

elly

ja ked som zacala nosit okuliare velmi casto sa mi zhorsoval zrak, ked som prisla dali mi -2 a stale sa zhorsoval az po -4 a teraz mam ustalene dokonca som si dala -3,75 mala by som mat silnejsie ale mne to takto vyhovuje, ked sa mi zhorsoval zrak bola som este vo vyvine a to sa niekedy stava ze sa zhorsuje pokial si dospela tak zrak by mal byt uz ustaleny...

co sa tyka sosoviek, je zvlastne ze sa ti tak skoro zhorsuje zrak to by vobec nemalo...ja nosim tiez kontaktne a nic take sa mi doteraz nestalo, skusala si to konzultovat s lekarom???