Kde vsade teraz prší?

miamam

v BA 4 leje od obeda a strasne. poradte mi, lebo strechu na starom dome robi firma novu, no a staru zhodili a strop zakryli nepremokavou plachtou. no aked sme tam sli vecer pozriet, tak cely dom komplet mokry, potopa, strop cely premoceny kvapka na podlahu a z podlahy to tecie este aj do pivnice, vsade sama voda. a nadalej ma stale prsat ... teraz ako to riesit? co sa s tym robi a kto je za to zodpovedny? my poistene nic nemame, bol to stary dom a chceli sme zrekonstruovat strechu a teraz TOTO ! :( prosim, poradte. dik

levicaaaaaa1

ja som od leviic a od pol druhej tu prsi...:-) aj sa schylovalo k burke...ale hromy sa dako utisuili a tak len kvapkaju kvapky dazda na zem....:-) konecne..uz bolo tak sparno

dazdik

pocasie sa strasne v poslednych rokoch meni. zo dna na den. dokonca z hodiny na hodinu. co bude tak o 10 rokov, ked to pojde takymto tempom!

katikakatika

Aj som z Ke a od rana sa schyluje na dazd a nic:( rano ked som sla do roboty slnko svietilo a neskutocne teplo bolo (v buse kedze prisiel maly bus tlacili sme sa tam jak za trest) a pocas dna nad nasou kancelariou visel obrovsky mrak - cierny a nic neprsi...stale nic, ale uz je chladnejsie. Super rychlo sa meni pocasie, asi mi roztrhne hlavu:(