Hnede fľaky u psika na brušku

Joo.Ke

skus tu: www.mk-vet.sk v kolonke rady
este ma napadlo ci netreba vytlacit zliazku pretoze i to sa prejavuje koznymi problemami tak skus tu stranku a daj vediet ako ste na tom

simuška66666

Naša fenka neje sterilizovana, a tiež sa jej tie fľaky začali robit tam kde nema srsť len hole bruško :D, nikdy to nemala az teraz, v poslednej dobe je nejaka smutna neviem či to mas tým ma nejaký súvis.
Kupali sme ju s penou Diffusil, dali sme jej aj trocha spreju Diffusil proti parazitom a neskor dost plzla asi jej nespravil dobre ten sampon, možno aj tie flaky ma z neho...

baaaboo

ahojte... ja sa chcem spytat, ci to je nejaky problem tie flaky...lebo ja mam jacka russela....a on ma tieto flaky po celom brusku aj na nohach....hlavne tam kde nema srst...ale ja som si myslela, ze je to normalne....tak teraz neviem

nika0123

ja som tiež raz psíkovi našla také slabé fľačiky na brušku a zistila som, že to mal špinu, ale nie že by som ho neumývala, pravidelene každy večer ho šupnem do vane a s vodou umyjem zaprašené packy a bruško, ale vtedy často pršalo a ked sme boli vonku mu asi to blato čo na seba nahádzal pozaschýnalo a ked som ho opláchla len s vodou, tak to nešlo tak dole. Skúste mu to trošku vydrhnúť na vatový tampón dať detský olejček alebo olivový olej a keď to nepôjde, tak chodte veterinárovi

bibi123

My sme mali podobny problem, uz sme robili paniku, ci to nie je rakovina koze. Prisli sme na veterinu, veterinar dal na vatu nejaku vodicku a vydrhol jej to:O))) Takze skuste to vyskusat vycistit, ale niecim silnejsim, lebo my sme to obycajnym samponom pocas kupania nezmyli...

Joo.Ka

a nebola sterilizovana ???
moja mala podobny problem po sterilizacii liecime to tabletkami na hormonalnej baze no urcite sa treba poradit s odbornikom