Ako som prisla na to ze som lesba

Príspevok v téme: Ako som prisla na to ze som lesba
tatianka586

raz, ked som mala asi 14 rokov som chela skusit ,,sex\'\' s kamaratkou .Tak sme sa zacali bozkavat a obchytkavat, hned som zvlhla a bolo mi to hrozne prijemne.Potom dalie rano sme to ziadna nijako vazne nebrali , isili sme dalej ... Potom prisli chalani,Viac chalanov, par vztahov , sex ale nic nebolo take.Do ziadneho som sa nevedela zalubit.Sex ma nevrusoval. Vzdy som cakala len kym to skonci, nevhla som.a teraz po cas som bolo s mjim teplym kamaratom v jednom gay klube a tam som sa zoznamila s jednou babou.boli sme spolu celu noc a teraz mam pocit ze ju hrozne lubim.Len nik to skoro nevie, sama vlasne neviem ci som alebo niesom leba ale tii co to vedia mi stale dohovaraju ze to uricte niesom ja ze kazdy ma pozna ako babu vecne traviacu cas s chalanmi.Sama neviem ale mam pocit ze ma to ku tym zenam taha stale viac a viac, len si neviem predstavit ze by to bola akakolvek ina zena ako ta oja jedna :(

lesba585

Nezdá sa Vám úchylne milovať sa s rovnakým pohlavym?Aj z kresťanského hľadiska je normálne mať vzťah medzi mužom a ženou.Všetko čo je iné boh nestvoril na svoju podobu.Myslím,že by ste sa mali nad sebou zamyslieť.

Mustbeanonym

Sex so zenou je uzasny...nic sa mu nevyrovna...je to uplne ine ako a chlapom...take strasne vzrusujuce zakazane ovocie... neda sa to opisat..treba zazit

frantisk

a keby si to skúsila so zdravím chalanom stiekla by si až,až...a nikdy v živote by si neskúšala nič iné.

strangerka

Ja mám jednu kamarátku lesbičku. je skvelá osôbka. Ona zistila že je na dievčatá už keď mala 13 rokov. Stále v škole pozerala len na učiteľky a mužov si nevšímala. Ale ako kamarátov sa dodnes kamaráti najmä s mužmi. Bola zaľúbená istý čas aj do mňa dokonca. A ja som mala zlé obdobie, chlapi sa ku mne zle správali, tak som veľmi chcela byť lesbička, aby som jej to opätovala. Skúsila som dokonca byť s ňou, ale musela som si priznať že to nejde. A dodnes sa kamarátime, ale už to nie je ako bývalo. Do nej je kopa dievčat - lesbičiek zaľúbených. Už len si má vybrať.:)

PoeticElen

ahoj, podla mna mas ten zmatok z toho, ze si ako prilis mlada skusala veci, na ktore si este vobec nebola pripravena a to ti ublizilo...a preto by si teraz radecej nemala riesit co si ci nie si, ale sustredit sa radcej na ine-zmysluplensjie veci pre mladeho cloveka-ako je napr kamaratstvo-ktore moze vydrzat kludne cely zivot, zaujmy, skola a tak..na to dalsie budes mat este casu dost, najprv nech sa uzdravia tvoje poranenia , oddychni si od toho a netrap sa, dievča...
a mimochodom ja si myslim, ze nie si ziadna lesba :)

summerica

Podľa toho, čo píšeš, si myslím, že si na ženy. Tiež si myslím, že na tom nie je vôbec nič zlé.
Máš v sebe zmätok medzi tým, čo skutočne chceš(ženu), a tým, čo by si mala chcieť, podľa rečí kamarátov, spoločnosti atď...
To, keď ti niekto povie, že ty tráviš veľa času s chlapcami, tak nemôžeš byť lesba je blbosť...Aj ja mám kamaráta gaya a tiež veľa času trávi s kamarátkami.
Ak nechceš skončiť ako zatrpknutá stará žena, mala by si počúvať, čo ti hovorí srdce a nie to, čo ti hovoria ostatní. Bude to pravdepodobne ťažké, lebo nie každý je tolerantný, veľa ľudí si myslí, že všetko je čiernobiele, a každý, kto je akýmkoľvek spôsobom iný, ľudí dráždi. Všimla som si, že najradšej súdia tí, čo vedia najmenej a teda tí najmenej kompetentní súdiť. Takže z rečí si fakt nič nerob, je to ich problém, nie Tvoj.
Vo svojom okolí som si všimla, že málokto je 100% bi, 100% hetero alebo homo, dá sa povedať, že v tejto oblasti je veľa odtieňov sivej. Preto sa nesústreďuj sa nerieš primárne svoju orientáciu, to nie je také dôležité, skôr sa sústreď na pocity, ktoré v tebe ľudia vyvolávajú:)

pat.sarkan

ahojte;
ja sa chcem spitat,ze ked mam priatela a mam aj take ze ma pritahuju baby....tak som BI.....vsak?
Ale chodievan na pokec a milujem ked mi baby davaju heslo na niake tie svoje videa a ja sa zacnem prstovat.....ale ja neviem ze ci to robim dobre ja si dam ruku medzi nohy a lahnem si nanu a tak snou sexujem tak to neni prstovanie ci je?

outu

neprišla som na to ako príspevok prispievatelky Aniččky suvisi s názvom témy. :) a prispevok zakladatelky je z roku 2008.
jane to si pekne napisala. ja mam problem sa vyrovnat s tým, ze by som mala zit so zenou. a to sa mi jedna strááášne pači. :) si hovorím, ze nebudem na nu mysliet, ale stále ma niečim priťahuje.

Jane_3sto18

Uvidíš sama, čo si. Určite sa svojej orientácie neboj a necíť sa kvôli tomu zlá, menejcenná, pokazená alebo iná. Na slová ostatných sa nedívaj.
Ja som napr. zistila v roku 2011, že hrozne neskutočne moc na svete milujem jednu babu. Odvtedy som nikoho neľúbila, iba ju. Vlastne dovtedy som nevedela, čo je to láska /to som mala 18 rokov!/. A myslím si, že už do nikoho nebudem nikdy tak zamilovaná. Neriešila som to a pritom v 15-tich som bola zarytá hetero a ostatné orientácie by som najradšej ubila k smrti /ach, tá puberta/.
Teraz viem, že nie som ani bi, ani lesba ani hetero. Páčia sa mi chalani aj baby do tváre, ale sex nechcem ani s jedným pohlavím. A ľudia na mňa pozerajú ako na debila, či som chorá alebo čo. Je to všetko o tom, ako sa k tomu postavíš, musíš byť sama sebou a nestresovať sa kvôli orientácii ;-)
P.S.: Už sa teším do Košíc do "teplého" klubu! :-D

0vecka

inak vecsina ludi pride na svoju orientaciu bez toho aby sa musela so vsetkymi vyspat a porovnat... ale skor to vyzera ze si bi ... si myslim ze lesba by len tak s chlapom nespala