Ako som prisla na to ze som lesba

Príspevok v téme: Ako som prisla na to ze som lesba
tatianka586

raz, ked som mala asi 14 rokov som chela skusit ,,sex\'\' s kamaratkou .Tak sme sa zacali bozkavat a obchytkavat, hned som zvlhla a bolo mi to hrozne prijemne.Potom dalie rano sme to ziadna nijako vazne nebrali , isili sme dalej ... Potom prisli chalani,Viac chalanov, par vztahov , sex ale nic nebolo take.Do ziadneho som sa nevedela zalubit.Sex ma nevrusoval. Vzdy som cakala len kym to skonci, nevhla som.a teraz po cas som bolo s mjim teplym kamaratom v jednom gay klube a tam som sa zoznamila s jednou babou.boli sme spolu celu noc a teraz mam pocit ze ju hrozne lubim.Len nik to skoro nevie, sama vlasne neviem ci som alebo niesom leba ale tii co to vedia mi stale dohovaraju ze to uricte niesom ja ze kazdy ma pozna ako babu vecne traviacu cas s chalanmi.Sama neviem ale mam pocit ze ma to ku tym zenam taha stale viac a viac, len si neviem predstavit ze by to bola akakolvek ina zena ako ta oja jedna :(

Aniččka

Moj príbeh začal minulý rok.
Z najkrajsiej lásky sa stalo moje najhoršie utrpenie živote.
Mnohý z vás čo to citáte sa to určite udialo i vám :(
Mala som dlhoročný vstah všetko to bolo krásne zo začiatku ale po rokoch to čaro zmizlo,aj moja láska knemu. Keď si to všetko premietnem v hlave tak neviem či vlase i nejaká láska bola.
Mala som ho veľmi rada.Isiel rok za rokom a viac sme sa odcudzili,miesto toho aby sme svoj vstah dali do kopi,sme sa ešte viac hádali,nadávali.
Nebola to premna láska ale skvor vezenie.
Po nociach som sa modlila aby som niekoho nasla kto by ma zachránil,bála som sa mu ublizit že od neho odídem,on i napriek tomu vsetkemu ma l lubil.
Ale to som ani vovsne netušila čo ma caka :(
Keď sa blizili 4 roky spolocneho života sním,vtedy do môjho života vstúpil iný človek. Mnoho z vás by sa doňho zalubila.
Tie jeho modré oči,ten prenikavý pohlaď,jeho nádherný úsmev z ktorého mi srdce ukradol.
V tej chvíli som si myslela že z tým človek budem konečne strastna.
Prvy deň čo sme sa stretli,vedel omne všetko že mam vstah.
I napriek tomu ho to odomna neodradilo.
Chytil ma za ruku a šli sme sa prejsť,porozprávať prvý deň a už som mu úplne dôverovala. Bol to najkrajnejší deň môjho života.
Bola som najstasnejsie dievča na sväte,myslela som si že moje prosby boli vypočuté.
Keď som sa z toho večera vrátila domov,tak ma čakala sprava od prijatela (skym ho podvádzam??nechcem o teba prist).
v slziach som sa z nim rozišla.
Znasal to casko kazdy deň ma prosil aby som sa k nemu vrátila,ale ja som nechcela zahodiť to stastie čo prežívam.
Ale i napriek tomu ma to bolelo,vravela som si :ako mozem byt teraz stastna keď som niekomu tak ublížila.
Jak dni plynuly, som sa kazdy deň macala stretávať z chlapcom čo ma tak očaril.
Prezila som sním najkrajšie chvíle,ukázal mi miesto o ktorých som nevedela že existujú,zmenil môj pohlad na život,zmenil i mňa celu.
Nikto mi nevymaže spomienky jak sme sa boskavali na strede chodníka a dast nanas padal. Zaujímal sa o mňa,cítila som že som preneho dvolezita.Dokazoval mi to kazdy deň ,kazdym svojim pohladením,kazdym svojim slovom.Ale napriek tomu som spravila chybu :( stále som myslela na byvaleho ,veľmi ma to bolelo že ja si uzivam,som stastna a on trpí kvôli mne.
Z tej bolesti som sa vrátila k nemu spet,bol stastny že som z nym.Sama som nevedela čo vlastne chcem ,nechcela som mu ublizit ale nemohla som byt stastna kvôli nemu :( Bola som s nim aj pri vode,aj celou jeho rodinou .Boli radi z som sa k nemu vrátila,ale už som nemala ich dvoveru.
Keď som mu i napriek vsetkemu dala druhu šancu i tak sa nezmenil nesnažil sa všetko napravit.Vtedy som vedela že som spravila chybu. Začal mi chybat chlapec ktorého som spoznala ( ukradol si moje srdce)
Chcela som aby sa vratil kumne,aj sa stalo.
Nadobro som to skončila z byvolím ,i napriek či bude trpieť abo nie,ja som len chcela byt už konečne stastna.
Ja som ho staveného mohla spravit.A ja som svoje stastie prezivala z chlapcom do ktorého som sa zalubila,kazdy deň bol krajsi a krajsi .
Spoločne chvíle na lúke,spoločný čas traveny do rana,nádherne výlety.
Dal mi ten najkrajnejší darček,premna cenejsi než zlato.
Myslela som si že tak jak ja ho lubim že i on mna,že to nieje len pretvárka.
Všetko vyzeralo jak najkrásnejší sen ale všetko sa zničilo :( Moje stastie náhle zmizlo.
Ale to som nevedela čo ma caka,skazdou sekundou som ho lubila viac a viac,získal si ma jak ešte nikto.
Bola som prinom,keď ochorel,starala som sa oňho,ale horucka neustupovala.Musel odcestovat domou,tu nikoho nemal.Byval tu len kvôli práci.
Telefonovali sme si kazdy deň,až po 2 tyznoch sa vrátil spet.Boli sme do rana vonku,tešila som sa že sa vrátil.
Na dalsi deň keď som sa chválila spoluziackam akého mam uzasneho chlapca ,tak o necelú hodinu mi prišla od neho sms-ka,Je po všetkom .Tak jak ja som to nedávno ukkoncila musel mi to vratit dvojnásobne :( Tu chvilu sa mi zrútil cely svet ,všetky moje sny sa rozpadli.
Nedokázala som bez neho ďalej zit,neverila som že sa tak kumne zachoval.
Nechcela som oňho prist,veľmi som sa trápila kvôli nemu.
Nedalo mi to a napísala som spravu v ktorej mi odpísal že to ľutuje že spravil chybu keď sa rozišiel zomnou,odrazu som dostala nadej,že všetko moze byt také ako predtým. Ale zase som sa mýlila.
Aj keď som sa potom dali opet dokopy,pokračovalo to i naďalej pekne,ale stále sa to opakovalo,stále sa spet rozchádzal zomnou a ja v slziach som ho prosila aby sa vrátil. Netušil akú bolesť mi stým spôsoboval lebo ja som ho priserne lubila.Nechcela som ani zit nedala sa ta bolesť vydrzat.Neraz som si chcela siahnuť na život.
Tak som tužila spoznať lásku, a teraz si ju prajem nikdy nespoznať.
Postupne už mi ani tu šancu naďalej sme ostali len najlepsimi kamaratmi.Radcej ho mat aspoň za kamaráta než nič,stal som ho nesmierne lubila hoc on už ani nadej mi nedal že by sa to dalo dokopy. Už sme sa nestretávali ako par ale iba ako kamaráti,tak som sa snažila ho ziskat spet,zrobila som i nemožne aby ma opet lubil.Nemalo to žiaden úspech,stále ma bral ako kamratku,a tak jak som ho spoznávala ešte viac,ukázal mi svoju inú stránku tvare,úplne inú než som spoznala,začal ma urazat ,nadavat ,ponizovat.Bolo to horšie než čo som mala ten druhy vzťah,stým rozdielom že do neho som sa zalubila,nemohla som oňho prist.Znasala som jeho nadávky len aby som bola snym. Nahneval sa kvôli mne kvôli úplne hocijakým veciam. Snažila som aby bol spet taký do akého som sa zalubila,ale i tak nič ostávalo mi len zahubiť tu lásku čo som cítila,bolo to velmy caske premna kazdna noc bola preplakala,smiať som sa prestala nikto ma už nezaujimal.Bola som velmy sklamana z lasky.Zacali sme sa čoraz menej Stretavat,až na jeden deň bola som si istá že k nemu nič už necítim,že som naňho zabudla po niekolkych mesiacoch,ale som sa mylila.V jeden deň sme sa priserne pohádali,už som sa viac nenechala od neho urazat,dostala som spravu že už omne nechce nič viac vedieť,zarazilo ma to ale velmy som sa stým nezaoberala predo mnou boli dvolezite skusky v skole mala som toho naraz veľa. Ale keď tie skusky skončili,tak zas mi začal chybat,chcela som byt opet sním. Tu lásku čo som k nemu cítila sa opet vrátila keď som sa dozvedela že moja kamarátka ktorá sa hrala že je zomnou, ktorá bola primne keď som plakala kvôli nemu,tak poza môj chrbát sa snym stretávala,vtedy som sa zrútila nechcela som tomu veriť. Zachovala sa kumne jak spina ,vedela o všetkom,vedela o mojich citoch. A aby toho nebolo malo,predným ma poohovrala,vravela mu také absolútne veci. Vymyslela si také veci že naňho nadávam ,ale čo ma apsolutne zabolelo že on veril jej a nie mne. Ja čo som ho lubila viac než svoj život a vedel Otom a i napriek tomu ma odpísal zo života kvôli nej. V tej chvíli som spoznala kto je opravdu môj prijatel. A toho chlapca čo som lubila som nečakala že sa tak záchova,začal ma nenávidieť ,nadavat,povedal mi že keď ešte raz dačo poviem o tej osobe čo ma sklamala že je schopný ma udrie .Z toho môjho sna o láska sa rozpadol,nechcela som veľa len sa zalubit a byt stastna. Keby sa dal čas vratit dozadu všetko by sa zmenilo. Nič inšie mi neostáva len sa stým zmieriť a preplakat dalsie dny ktoré sú ešte predo mnou. Na začiatku to bolo krásne,a teraz sa to všetko rozpadlo tak ako môj život .Človeka ktorého som lubila viac než samu seba,tak si omne mysli len tie najhoršie veci.Moj život v ten deň stratil zmysel.Kvoli mne trpel môj bývali zato jak som mu ublížila a sa mi to vrátilo. Preca to nebolo odomna sebecké že som chcela len pre seba kus stastia :(

bella12

tatianka586,
nie, nie si lesbička. Zamysli sa, ako to začalo - ako píšeš, keď si mala asi 14, chcela si skúsiť sex s dievčaťom. Nepíšeš o nejakej pociťovanej náklonnosti k rovnakému pohlaviu. Pravdepodobne si to urobila zo zvedavosti a túžby zažiť niečo nové. Ak sa Ti to aj páčilo, neznamená to, že to bolo správne rozhodnutie. Otvorila si tou skúsenosťou pandorinu skrinku, bude Ťa to priťahovať viac a viac, ale zamysli sa, je to na niečo dobré? Prebudila si v sebe žiadostivosť, ktorá Ti je na škodu a ktorá Ti bude brániť vytvoriť si neskôr správny vzťah s chlapcom a nájsť naplnenie v manželstve a rodine. Prečo sa zahrávaš s ohňom? Najprv skúšaš s osobou rovnakého pohlavia a potom sa bojíš, či nemáš homosexuálne sklony.
Mladí do 18 rokov, niektorí aj starší, ešte nie sú vyrovnanou a zrelou osobnosťou po citovej, osobnostnej a sexuálnej stránke a sexuálny život v tomto období je predčasný. V 14-tich a myslím, že aj teraz si ešte stále dieťaťom, ktoré by malo riešiť školu, záujmy a čisté priateľstvá, a nie sexuálne vzťahy, ktoré Ťa ťahajú kdesi do bahna. Raz možno budeš ľutovať, že máš také skúsenosti a budeš chcieť vymazať tie spomienky. Ešte nie je neskoro, nestretávaj sa s tými dievčatami, ktoré Ťa pokúšajú. Pravdaže, že Ťa to k nim ťahá, keď si to raz skúsila, neznamená to však, že musíš nasledovať svoje pomýlené pudy. Nie si len telo, máš aj srdce dievčaťa, budúcej ženy, ktoré túži milovať a byť milované. Túto túžbu však napĺňaš nesprávnym spôsobom, ktorý Ťa zraňuje a zanecháva na duši jazvy, aj keď si to teraz kvôli zaslepenosti sexom so ženou neuvedomuješ.

Katka87

Maros: dobra haluz, jake koziska jej urobil, jedno jak 3 hlavy, asi taku v reale nenasiel, lebo by jej chrbticu odtrhlo tak si musel vyrobit :D

Marianna-PS

Mladého človeka priťahuje telo a prírodné volanie-hormóny. Každý ktorý je milý a zaujíma sa o nás je nám blízky. Niekoho vzrušuje rýchla jazda autom, mnoho žien jazda na koni atď.Aj vy ste sa narodili zo vzťahu LASKY muža a ženy ani z lesbického a gejovského vzťahu pri ktorom by ľudstvo už dávno neexistovalo.Keď budete striedať partnerov pripravite sa o skutočnú lásku života a ešte aj natrvalo ochoriete.
Láska je súhra rozumu tužieb a možností, Kto vie zladiť tieto možnosti je majster života a môže byť v živote aj šťastný.

Slobodna

A čo teraz??? Ak ti je príjemne s babou, tak buď s babou. Vieš aj u lesieb je to takisto ako aj u heterákov, ak zažiješ s niekým skvelý sex, máš tendenciu sa zamilovať, láska je však niečo a o niečom inom, tak len skvelý sex nestačí a milovať niekoho koho nepoznáš...sama uznáš, že je to blbosť a nie je to láska, ak tak pobláznenie.
Tiež som to skúsila s babou, bolo to fajn, hovorí sa, že dokonalý sex je iba medzi dvomi ženami, pretože len žena vie, čo žene robí dobre. No mne tá prílišná neha nevyhovuje, ja zbožňujem opačné pohlavie :) Neber to tak tragicky, proste rob to, čo ti vyhovuje a buď taká ako to cítiš.

Genesis

mozno si bi :)

a nic si z toho nerob :) .. lezby su zeny co maju vkus :)

len jedno ma na nich stve ze nam balia baby :)

kpl

Nechaj tomu volny priebeh. Bud s tym, s kym ti je prijemne. Neries stale svoju orientaciu. A hlavne sa neriad podla druhych ludi a toho, co hovoria. Mozno si bisexualka. V kazdom pripade na tom nie je nic zle. Je dost mozne ze to, co citis k tej babe nie je laska, ale len silny obdiv, mozno ti niecim imponuje. Na vsetky otazky poznas odpoved len ty sama.