Žiadna farba na vlasy mi nedrží

Príspevok v téme: Žiadna farba na vlasy mi nedrží
tralala345

Ahoj, snažím sa trvalo prefarbiť z blondavoryšavej na tmavšiu hnedú, už som to skúšala 3x ale žiadna farba mi nevydržala dlhšie než 2 týždne, z toho som raz bola farbená dokonca aj ,,profesionálne" u kaderníčky a 2x v domácich podmienkach farbami palette, ktoré vraj držia najlepšie. Tuším, že to bude asi mojou pôvodnou farbou. Nemáte niekto niaku radu, skúsenosť. Lebo som už zúfala:(

Taly

Vyskusaj Feriu Preference..je drahsia,stoji okolo 7-8€,ale je uplne super :) vlasy mam po nej hladke.jemne,leskle a najvacsie plus davam tomu,ze dlho vydrzi :)

Jaaaaa123

Dobry...mam surne problem...vykypela mi farba na vlasy...co z tym??? Nie je to nieco zle???? Prosim rychlo niekto poradte...

diamant19

skuste si tu farbu naniest na co najmastnejsie vlasy. farba najlepsie chyta na mastne vlasy. ja ked si idem ku kadernicke farbit vlasy tak tam idem s mastnymi vlasmi. a drzi mi to .

lenkakmetova

ja mám ten istý problém, som prirodzene blond, mala som už aj čierne vlasy, teraz skúšam ryšavé, ale je to stále to isté. Farba mi chytí krásne,ale dva krát umyjem vlasy a som zase blond. Sestra je kaderníčka, takže mi dáva jej kadernícke farby a nič, žiadna zmena, už som z toho zúfalá...

jankaaaaaaaaa

dodrzala si presny postup a nechala farbu na vlasoch tak ako je napisane v navde? ja nechavam aj o 20minut dlhsie.. asi mas velmi silne vlasy. este skus tu loreal

jankaaaaaaaaa

taka si len farbit castejsie.. skusala si aj tieto farby? podla mna su najtrvacnejsie www.palette.sk
alebo potom este loreal farby ale nie tie penove, ale tie su dost drahe