Menštruácia - dovolenka

jankaaaaaaaaa

vysadit skor sa neda, tym sa ti narusi cely system a cyklus a aj krvacanie. najlepsie je to urobit tak ze vynechas tu 7dnovu pauzu. ja som to robila a nemala som ani nafuknute brucho ani problemy s vytokmi. riziko spinenia je ak mas nizkodavkovu hak, ak mas tu s vyssim obsahom hormonov tak nebude problem

Laurina22

Tak ked mas 7 dni pauzu tak si ju neurob ale rovno nabehni na novy blister...

No,skor sa da,vysad to teraz,avsak neviem,aky je tam presny postup...A moj lekar mne osobne toto neodporucil.

katuša

ďakujem baby, mám taku hak, že mám 7 dní pauzu. bohužial nemám príbalový leták, skočím do lekárne alebo rovno za doktorkou. chcela som si ale urobiť prehlad ake su možnosti a vaše skusenosti. tušila som, že sa dá takto oddialiť, no presne sa bojím tých sprievodných znakov, nafuknute brucho mavam pred menštruaciou akoby som bola v pokročilom štadiu tehotenstva, nakolko sa snažím chudnuť kvoli tej dvolenke, nieje to ktovie čo.. a hlavne budem asi furt trpnuť, či nebudem mať daky výtok alebo čo :( radšej by som bola keby sa dala posunuť na skor, to sa neda??

jankaaaaaaaaa

tak mozno ma iny tym tabletiek a nema tam 7 dnovu pauzu. je fakt dolezite vediet ake tabletky mas
a noretheisteron sa nemoze brat ked zena berie hak

Laurina22

Zavolaj svojmu gynekologovi,bud ti poradi ako si to posunut s HAK alebo ti da Norethisteron.

Ale ked beries HAK,tak ti to posunie s HAK.

Vlastne,ak mas dostat menzes prave cez dovolenku a mas HAK so 7 dnovou pauzou cez menstruaciu,tak pauzu nerob,ale ber dalej novy blister.Cize emsiac menstruaciu nedostanes vobec.

Avsak priprav sa na to,ze budes dost nafuknuta.

majocka526

mozes si aj dat predpisat tabletky na posunutie menstruacie.neviem ako sa presne volaju ale prepdise ti ich gynekolog.asi su na to aj nejake babske recepty ale momentalne nenapadaju

vevericka10

ved v pribalovom letaciku mas postup posunu..je rozdiel aku hak uzivas, ci viacfazovu alebo(viac druhov tabletiek) alebo jednofazovu (rovnake tabletky), v zavilsoti od toho su aj rodiely v posuvani menzes..tak prestuduj letacik a uvidis..pripadne ti mozno lekar dal pridavne materialy k tvojej hak, tam sa to pise tiez..