Necitim zmysel zivota

sway.

nudny ano ja som zena a cvicim,vela vela :-) milujem beh a celkovo vytrvalostne sporty.Jazda na kolieskovych korculiach,bycikel,lyzovanie,plavanie atd.Pre inspiraciu mozes tiez pozriet atletov v Kona Hawaii ,tiathlon..3,8km plavanie,190km bike,a nasledne marathon..Ti ludia su masiny.Posilka je skor nutne zlo.Ale tiez rada pozeram panske sporty: futbal,rugby,aaa jasne,ze aletiku...;-) A naozaj to nabija!Tak skus aj ty fyzicky zosilniet,pomoze slubujem :-)

nudny

sway, ty cvicis? Ja by som aj chcel, ale nemam sa k tomu ako dostat. A stavaju sa v mojom okoli take veci, ktore mi beru zivotnu energiu a potom nemam chut volaco zacinat. Som dost slaba povaha.

sway.

nudny skus sportovat,najprv posilka - ta je samotarska..potom nejaky kolektivny sport futbal? paintball? A objav v sebe testosteron,si chlap..tak to skus,dobre pre teba aj tvoj zivot.

Luciferka123

hmm pises ze si z Hlohovca a citris sa osamely. Co tak si najst pos kole letnu brigadu v zahranici? Alebo, predpokladam ze sa hlasis na vysku, co tak skusit program Erazmus? KEd budes cestovat tvoj zivot urcite nebude nudny, ty priam nebudes stihat vsetko co by si chcel :D spoznas novu kulturu, novych ludi, priatelskych...Vies vlastne co chces studovat? Je nejaka krajina ktora ta velmi zaujima? Alebo, mozno si samotar, ale velmi tvorivy- vies dobre pisat, kreslit, vymyslat nieco? Skus to, nic za skusku endas, mozno sa ti v niecom postasti a zistis ze mas talent a hned budes vediet co ma naplnit tvoj zivot :) a dalsia vec: sportuj, cvic, tancuj...ja osobne len ked vynecha nejaky trening ( a teraz v lete nie su:( ) hned citim ze stracam endorfiny, pohyb je zaklad, v zdravom tele zdravy duch :)

nudny

odmalicka mam vrodenu zvysenu citlivost na podnety a presiel som zlou vychovou. A tak nemam ani ziadnych kamaratov iba jedneho. A neviem ani co budem robit cele prazdniny doma.

sway.

nudny len mi prosim odpovedz na otazku.Ako sa ti toto stalo? Puritanska vychova? Ved mladi ludia su plni energie,robia kopec hluposti a nie su takyto sputani :-(

nudny

a ako nepozerat na druhych? Lebo ja stale berem ohlad na to, co si druhy o mne mysli. Alebo mam nizke sebavedomie? A kazi mi to zivot sukromny lebo ignorujem svoje tuzby.