Zlé sny

Príspevok v téme: Zlé sny
Anonym555

Hoci predpokladám že tento príspevok nebude mať veľa odpovedí, za pokus nič nedám.
Trpím zlými snami. Všetko čo sa deje vo sne sa prenáša na mňa,Teda plač, úzkosť, stres atď.
Stalo sa už , že v sne som utrpela poranenie a ráno ma bolela ruka. No teraz sa mi sníva ten istý sen stále je len o neznámej osobe , ktorá sa stale približuje. Tie sny ma vyčerpávaju. Nechutí mi jesť.Takmer nikto o tomto probléme nevie.
Vedel by niekto o nejakom riešení?...

blondula

tpch.....skor som zjedla klobasu z divej svine :D mam teraz taku klobasovu dietu a cakam,ze sa mi aj o nich bude snivat :D .... myslim tie "klobasy" :DD

jvc

To nie, ze vo sne si utrpela poranenie, ale to v reali si si mohla nejako lezat na ruke a ta bolest sa tak preniesla do sna. Tiez sa mi to stava.
Priblizujuca sa osoba je celkom bezna pri spankovej paralyze. Navyse je seda a pocujes akoby ti niekto sepkal do ucha. Je to akoby si prezivala horor. Viem to, lebo raz sa mi to stalo (som myslel ze vypustim dusu..a nemozes sa pohnut!) tak som o tom zistoval veci a bol som prekvapeny, ze to iste zaziva vela ludi pri tom. No ale to som chcel, ze casto to nastava pri vysokom vankusi (co som aj ja mal - prehol som si pod hlavou vankus) a vidis aka banalita moze za ake veci. (teda moze za to aj malo melatoninu asi).

Inak ti neviem poradit. Mozno este - nemas zly vzduch, zly vankus, zlu teplotu atd. ? Skus gabu, b-komplex alebo co.

Onn-si momentalne so sebou spokojny? Mozno sa vracias do casov, ked vsetko bolo super.. Zavisi aj od veku. Stari ludia mavaju taketo spomienky, to nam hovorili uz na ZS :). (ty kks to akoto ze si pamatam? :/)

Cassano

Aj mne sa často snívajú divné sny. Napríklad často sa mi sníva, že sa s niekým hádam alebo pobijem. Alebo, že zomrie nejaký člen rodiny. A naposledy sa mi snívalo, že som mal autonehodu...

Onn

posledne 2 tyzdne sa mi znicoho nic vracaju spomineky z dectva alebo veci na ktore som davno zabudol
a su to hlavne veci ktore by ma nikdy nenapadli ,ze si spomeniem

blondula

mne sa minule snivalo,ze ma niekto potahal za ruku,naco som sa aj s prestrasenim zobudila !! normane by som prisahala,ze ma naozaj niekto potahal !! dnes do rana sa mi zosnilo,ze som si zacala s mojim susedom,ktory mimochodom ma zenu,deti a zije v zahranici.ze sme sa stretli a zalaskovali :DDD dokonca mi povedal,ze ma vzdy lubil :DDD ... viem,ze so mnou chcel "chodit" ale ze ma doteraz miluje ? :DDD no...a potom som si sla kupovat gatusky,take pekne cipkovane,mala som ich plnu igelitku a ukazovala som ich v autobuse :DDDDD normalne netusim,preco ze o gatkach sa mi sniva :DDD .... asi preto,ze mi bola zima a ziadne som nemala .O

mayusik

Ahojte,
aj mne sa snivaju zle sny stale, nepamatam si ziadny dobry, stale niekto zomiera, alebo zo zosnulymi starymi rodicmi, nechapem to :( a hlavne chcem aby to uz skoncilo...

Iveta Michael

potrebuješ psychoterapeuta...ten ti urobí dôkladnú analýzu tých negatívnych snov...! oni to vedia a poradí ti dobre!

ahaja

uvoľni sa, dýchaj z hlboka aj niekoľko krát za deň snaž sa upokojovať prote rob dychové cvičenia, sadni si do tureckého sedu a sústreď sa na dych zakaždým nádychom myslí na niečo pozitívne ako keby si to zo svojho okolia čerpala pokoj napríklad a z akaždým nadychom vydychuj zo seba všetko zle to čo nechceš v tele pekne postupne napríklad nepokoj, vždy by to mali byť protiklady, výdych predlžuj mal by byť dva krát taký dlhý ako nádych hlavne pred spaním to rob môžeš aj po ležiačky pootm lepšie zaspíš uplne pokojne dýchaj a sústreduj sa len na to po týždni uvidíš možno po dvoch pomesiaci ak nezaberie skús psychologa, cez deň tráv veľa času s ľudmi pri tkorých sa cítiš sebaisto a dobre alebo si niečo čítaj proste harmoniu si navoď do duše, ak nemáš na to čas tak apsn raz za čas alebo to kombinuj s nejakým športom proste hlavne aby si nemyslela na tie sny