Zlé sny

Príspevok v téme: Zlé sny
Anonym555

Hoci predpokladám že tento príspevok nebude mať veľa odpovedí, za pokus nič nedám.
Trpím zlými snami. Všetko čo sa deje vo sne sa prenáša na mňa,Teda plač, úzkosť, stres atď.
Stalo sa už , že v sne som utrpela poranenie a ráno ma bolela ruka. No teraz sa mi sníva ten istý sen stále je len o neznámej osobe , ktorá sa stale približuje. Tie sny ma vyčerpávaju. Nechutí mi jesť.Takmer nikto o tomto probléme nevie.
Vedel by niekto o nejakom riešení?...

muška

no neviem, ja by som sa na psychológa veľmi nespoliehala. to čo tu je spomínané ten dr. rosinský, o tom som už počula. to je psychiater, ale zaoberá sa aj paranormálnymi javmi. to pokladám za dobrý tip.

Anonym555

premýšľala som nad tým už mnohokrát, no myslím že pocit viny nemám mať z čoho. :( este dánejšie keď som sa zobudila som aj plakávala alebo mi prišlo zle. Za všetko mohli sny. Dodnes neviem čo znamenajú , teda prečo sa mi snívajú.

nudny

neberies nahodou nejake lieky z ktorych to moze byt? Ja som mal zle sny, ked som bral lieky na psychiku. Potom som mal vzdy zlu naladu. A ked nie tak je to vysledok negativnych emocii ako su strach, stres nadmerny atd.

2bodka

Neviem, nemas z nieco pocit viny?
Nespravila si nieco, co niekomu ublizilo (mozno aj nechtiac), co si teraz nevies odpustit?
Skus porozmmyslat...

dobre

moze to mat vselijaky dovod. odporucam ti kupit alebo pozicat si knihu od mudr. teodora rosinskeho, ktory sa zaobera podobnymi javmi. on by ti asi vedel aj pomoct.
tu je ta kniha:
www.gorila.sk