popraskané žilky na nohách-metličky

Príspevok v téme: popraskané žilky na nohách-metličky
miccra

mám geneticky zdedený problém, ale nech mi prosím nikto nenpíše, že sa to nedá riešiť /okrem laseru/...tvoria sa mi na nohách popraskané žilky, napriek tomu, že sa zdravo stravujem, plávam, bicyklujem, tlačím do seba detralex a vitamín E a A, minerály, pohánku atd.a oni sa robia vždy nové, stačí, aby som sa len lahučko udrela o pedál bicykla, urobí sa mi modrina a pod ňou tie hrozné metličky...mám ich plné nohy, už som niektoré aj odstraňovala laserom, ale ostali mi tam hnedé flaky už rok...je nejaká iná možnosť...ako funguje YPL metoda? poradí mi niekto? diky:))

RNG

Kolagenove struktury, tj nosna konstrukcia nasho tela potrebuje na tvorenie najma vitamin C(3 gramy +) aminokyseliny L-lysin, arginine a ornitine
Samozrejme pomahaju pri tom aj rozne antioxidanty ako bioflavonoidy(rutin, hesperidin, diosmin...) polyfenoly a anto a proantokyanidy. Zo znamejsich je to Billberry extract(200 mg antocyanidins), Grape seed extract( 200 mg proantocyanidins) a najma escin, vytazok z pagastanu konskeho, ktory prichadza aj vo forme lotion a kremov, ako napr Venitan a podobne, zname tiez ako "konska mast". Ucinne su najma lotions s obsahom aspon 1% escinu.

muc

samozrejme ze odstranit jedine laserom- ci sa ti to paci alebo nie. skor sa v ramci prevencie rozsirovania (lebo tie cievy nie su popraskane, ale rozsirene!)zameraj na spevnenie cievnych stien. uz tu o tom bolo pisane habadej