rada tlmočnictvo alebo policajna akademia

Matyo

Tak celý policajný zbor je jeden veľký chliev plný nenažraných prasiat. Keď je dcéra taká dobráčka, neviem či toto bude pre ňu vhodná voľba. Radšej nech si urobí tú jazykovú školu a potom nech ide niekde do zahraničia alebo čo. Ale vedieť iba jazyk bez ničoho iného je tiež na prd. Neuvažuje napr. o informatike? : )

katka...

nerozhodna, ale ona uz nie je male dievcatko. Musis ju nechat rozhodnut samu a ak sa rozhodne zle, bude to jej zle rozhodnutie. Takych urobi v zivote este vela. A dnes istota pravidelneho prijmu nie je v nicom. Cize zbytocne to zvelicujes. No a ak je dobrak, neviem ci sa hodi prave na policajnu akademiu.

nerozodna

Angela to si zle pochopila to nie je vypočitavost to je strach o dceru nech nie je v živote neštastna myslela som na istotu v dnešnom dravom svete a prekladatelstvo je aj o dravosti šikovna je len či aj drava preto ta istota pravidelneho primu ona je skor dobrak na strdnej opravovala slohy celej triede...tak sa o nu bojim na to ju mam moc rada

angela85

nerozhodna, skus to nechat na dceru, ani v jednom pripade sa nekopnete, tvoja dcera je mudra a urcite vie co chce a co by ju bavilo, zase nieco studovat len z vypocitavosti neni dobre

nerozhodna

dik za radu prečo myslite ruštinu mate nejake skusenosti ruštinu ma v Nitre zas v Bratislave sa može k niečomu dostat aj počas študia váá ja už som s tych škol hotová ako sa neseknut a ešte som čitala na strankach policajnej že si zabezpečuju aj sudne preklady takže aj to by bola cesta a tiež je tam možnost ist do ruska na staž

angela85

tak tak
musi ona vediet na co ma lepsie predpoklady a co by ju skutocne bavilo
zarobi si obomi
ale jazykovkou ma viac moznosti

nerozhodna

len či ma tu spravnu predstavu o praci tlmočnictva može si vybrat kombinaciu angličtina taliančina ,angličtina portugalčina alebo angličtina ruština a školy bud Bratislava alebo Nitra to je dilema ktory jazyk

nerozhodna

ja som tiež toho názoru,mate nejake skusenosti so študiom jazykou myslim konkretne poznamka učia sa kopu zbytočnych vecinemyslim v zlom len chcem zistit čo najviac informácii ohladom obydvoch alternativ už som s toho dost zufala