Ktoreho si vybrat?

Príspevok v téme: Ktoreho si vybrat?
P.etra

Ahojte. Ide o dvoch chalanov. Totiz, ozval sa mi moj byvali, s ktorym som chodila skoro tri roky. Len tak sme si pisali a po nejakom tyzdni sa ma spytal, ci to spolu znovu neskusime. Stale mi tato jeho otazka bezi v hlave, co mu mam na to povedat. Viem aky je, poznam jeho klady aj zapory, je to povahovo skvely clovek. Ale na druhej strane - to, ze on ukoncil nas vztah nebolo pre mna jednoduche, niekolko tyzdnov som sa z toho spamatavala. Potom mi pisal vzdy, ked si nejaku vyhliadol, ci zacal s nejakou chodit. Vobec sa mi nepacilo, ze mi to pisal, ale pretrpela som to. Medzicasom som zacala javit zaujem o dalsieho muza, ktoreho poznam uz dlhsie, ale zrazu bola medzi nami akasi chemia. On vsak odisiel za pracou 100km od nasho mesta a ja ho uz mozno v zivote neuvidim Tak rozmyslam, ci to skusit s byvalym. nepaci sa mi napr. ani to, ze sa ma to byvaly spytal cez facebook (to ma nemohol pozvat na kavu?! ..zbabelec). Ale na druhej strane, ak by som mala vyznat lasku tomu druhemu, tak by to tiez bolo cez net, lebo on sa do nasho mesta nema kedy dostat.. a tiez som zbabela. Neviem, ako dalej. Chcem vztah, ale cele je to nejake cudne. Obcas chcem byvaleho, obcas kamarata. Aky mate na to nazor?

P.etra

No rozhodla som sa tak, ako ste mi vacsina radili, ze sa na byvaleho vykaslem.
Skoda, ze sa neda spravit z tychto dvoch jeden clovek :)) Tak diky za rady.

GiovanniX

ja vzdy hovorim a aj konam tak,ze minulost si treba uzavriet,co raz nefunguje,nebude uz nikdy proste...z vlastnej skusenosti kecam,skus si najst noveho priatela,nikdy nevies kto je ten pravy :) ale byvali ee...

j.v.

K byvalemu sa urcite nevracaj, keby sa tak velmi chcel k tebe vratit tak ti nevypisuje cez FB ale konal by a chodil by za tebou tolko az by ta nezlomil, vtedy by si vedela ze naozaj lutuje ze ta opustil a ze to chce skusit este raz.A nie ze cez Fb sa ta opyta ci to neskusite...on akurat skusa ako si na tom pre pripadne vyplnenje jeho volneho casu, zrejme sa nudil ked to pisal...takze ANI NAHODOU aj keby si mala byt dalsie tri roky sama,raz ten pravy pride

rony26

byvaly sa ti ozval, lebo akurat nema nejaku inu po ruke, tak si spomenul na teba...ziadna vyhra teda...ale v podstate ty nad nim rozmyslas v podobnom duchu, tak ste si kvit...ten druhy je daleko a okrem toho sa mi zda ta chemia nejaka vyprchana kedze rozmyslas nad byvalym...fakt pockaj na tretieho

Slobodna

ani jedného, neboj sa príde tretí :) Ja niečo podobné momentálne riešim-neriešim s tromi mužmi, ideálne by bolo keby z nich vznikol jeden :))

system

a vraj muzi povazuju zeny ako " tovar " ... porovnavas to ako sveter z obchodu, ktory si mam vybrat modry ci zeleny ? ale zeleny som uz mala a nnepristal mi, ale mne sa paci... ehmmm´... :/

ShaulaThalit

Ja osobne by som do tej istej rieky nevstupila dvakrat. Aj ja som bola velmi zamilovana, fakticky ma rozchod zobral tak sialene, ze som nefungovala normalne par mesiacov. Ked som ho naposledy stretla, tak sice tam boli nejake emocie, ale pochopila som, ze by som ho spat naozaj nechcela. Popriala som mu vela stastia a zakoncila som to vetou, ze mozno v buducom zivote...
Podla mna su taketo vztahy, ako ty opisujes nezmyselne, nic proti nikomu, ale ak by som sa vratila k svojmu byvalemu, hodnotila by som to ako vlastnu zufalost a strach z toho, ze si nikoho lesieho nenajdem...