Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ani laktoza,ani fruktoza,co mam vlastne jest?!

RNG

Zufala, spravne enzymi(Dairy enzymes) ti dovolia velmi pravdepodobne pit aj mlieko a enzymi na lepok(gluten) ti daju mensie reakcie na nahodou zjedeny lepok v neznamych jedlach.

andráš

zufala, ak si uz vyskusala vsetky mozne vysetrenia mozno by si mohla skusit doktorku lubu albertovu. ta ma trocha iny pristup a pokial viem tak sa jej celkom dari udriet kliniec po hlavicke a zistit pricinu problemu. na internete si o nej zistis toho dost aj kontakt na nu. a drzim ti palce, ked sa clovek nemoze poriadne najest tak je to na kocku.

zufala:(

mozno mas pravdu s tym imunitnym systemom... kupila som si lapacho caj, to je vraj na imunitu, ale pochybujem, ze to staci... vie mi niekto poradit nieco dobre na imunitu??? dakujem.

Ivka 1

Zufala skus sa pozriet na toto:
-odkaz odstránený-
mozno tam najdes vhodne potreviny.
Vsetky alergie su zalezitostou imunitneho systemu,zacala by som odtial.Samozrejme az po dovolenke aby si mohla konzumovat aspon maso a zeleninu chudobnu na cukry.
Protikandidova dieta - je dobry sposob na precistenie organizmu od plesni ale v prvom rade je potrebne dat do poriadku imunitu do rovnovahy aby imunitny system nereagoval precitlivelo na podnety zvonku,ci uz zo stravy alebo z mnohych dalsich cinitelov.

dakujem aj tebe sweet... :))
pozrela som si tu stranku od rng a idem si to vsetko zosumarizovat a poobjednavat... len mam teraz problem, co budem jest na dovolenke. mame zaplateny hotel s ranajkami, no tak hned na ranajky mam problem. nemozem pecivo, lebo urcite nie je bezlaktozove. nemozem dzus, nemozem maslo, nemozem salamy, lebo tie tiez urcite nie su bezlaktozove. boze co ja budem jest? a to nehovoriac o tom, ze na obed a veceru ideme do restauracie...:(( mne sa fakt nechce. som z toho uplne na dne. tak by som sa konecne najedla!!!

RNG

zufala, mas to vsetko uz davno napisane, pozri cez Google.sk zadanim slov rng, candida.A pre Slovakov odporucam najma objednavat z iherb.com lebo tam maju najlacnejsie postovne a pomerne dobry vyber roznych vyrobkov a znesitelne ceny.
Drzimm ti palce, aby si to vybojovala co najskor. A potom sa ale nesmies vratit k tej istej diete, co ti to v tele vypestovala, budes sa muset miernit s rafinovanymi cukrami a skor jest celozrnne produkty a viac zelenin a ovocia, najma roznych bobulovin, co su bohate na antioxidanty(cucoriedky, maliny cernice, brusnice.)Aj jablka su velmi zdrave, nemaju privela cukru ale maju hromadu pektinu, tj vyzivy pre probiotika, nasu ochranu.

a este nieco. mozu sa tieto pripravky brat aj dlhodobo? spolieham sa teraz na teba, ze mi naordinujes liecbu, lebo nikoho ineho nepoznam, kto by mi vedel pomoct, lekarov zabudni... ale ved to vies ;-)

RNG
ja ani neviem, ako ti podakovat. ten jazyk mam ozaj biely, hned som ho skontrolovala... idem si hned z iherb objednat vsetko, co si mi odporucil, ale mozem to uzivat vsetko sucasne? oreganovy olej som uz raz brala, ked si to tu niekomu radil...
viem, ze mas malo casu a pomahas tu velmi vela ludom, ale bola by som ti nesmierne vdacna, keby si mi napisal, ktore pripravky mozem spolu uzivat, idem si ich hned vsetky objednat. digest platinum uzivam trikrat denne po jedle. je to spravne? obrovska vdaka!!!!!!!!!!!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.