Nepobozkaná

Príspevok v téme: Nepobozkaná
Julinečka 16

ahojte mám 16 rokov a ešte nikdy som sa nebozkávala a nebola som ani zalúbená..moje okolie si však myslí že to mám už všetko za sebou ...viem že nikde nieje napísane že v 16 musím byť zaláskovaná,ale neviem niak neviem nájsť nikoho kto by mi za to stál ..a to chodím aj do spoločnosti na diskotéky,do klubov,hocikedy aj na niaké párty na byty ...som vadná?? či to nemám riešiť a čo sa má stať to sa stane ??

Julinečka 16

Ludia,dakujem velmi pekne :)...naozaj ste ma potešili že niesom úplne mimo :D..užívam si život a čo má prísť to príde s tým žijem :) a ešte raz dakujem :*

Cummillecios

Ahoj. :) Aj ja mám 16 a tiež som sa etše s nikým nebozkávala. Podľa mňa je to v pohode. Nič sme nestratili a o nič neprišli. Všetko príde vtedy keď má, ja som ešte nenašla takého chlapca, ktorý by mi za to stál, ja osobne odmietam byť, ako to povedať, "ľahkou korysťou", ako v dnešnej dobe mnohé dievčatá sú. Síce som ešte na diskotéke nebola, ja na také veci nie som, ale myslím, že jedna vec je aj tá, že na takých spoločnenských udalosťiach sa mladí ľahko spoznávajú, a chlapcom v našom veku sa o dievčatá veľmi bojovať nechce a tak idú po tých ľahšie dosiahnuteľných.. Ale buď rada, že tou tz nie si. Podľa mňa můžeš byť hrdá na to, že si ich už 20 nevystriedala a nie si ako tie ostatné, lebo taký chlapec, ktorý bude mať o teba skutočný záujem, bude chcieť originál..

Jooe Ker

jaj ved si este mladunka mas cas ja som naopak v tvojom veku citala tak blbe rozpravky ako napr. Ako si salonka zalozila salon krasy ...dodnes nechapem jak som to mohla citat :)) druhe baby chodili von a ja jak mola domaca som citala vsetko co mi neuhlo ......

angela85

neboj nic si este nezmeskala, ja som sa sice prvykrat bozkavala v 16. ale nic moc to nebolo, potom dlho nic, som sa proste bavila bez toho aby som sa nad tym pozastavovala, a potom hadam az v osemnastich a v 23. som prisla o panenstvo a ver tomu ze o nic som neprisla
spoluziacky co to niektore skusali omnoho skor tak maju dieta s niekym s kym nechcu zit, proste na niektore veci treba cas a ten spravny moment pride

zuzic_

pride to ked ma prist:)...pokial to budes silit nenajdes ho vobec...pokial si single uzivaj si aspon slobodu;) casom to pride same..
a silvia ma pravdu...aspon nevies aka je to bolest...

lucinda123

V 16 je to podľa mňa stále v norme. A ja mám už 18 a tiež ešte nič ;) čo má prísť, príde, nie je sa kam ponáhľať :)isto si radšj počkáš na niekoho, kto bude stáť zato, ako začať si niečo s niekým len aby si už s niekým chodila ;)

froo

Kam sme sa to dostali...
1. Tvoje okolie a ani väčšina neurčuje čo je správne.
2. Na tomto fóre písali ľudia oveľa starší čo nemali nikoho, taktiež nič zvláštne, divné, výnimočne, skús pohľadať. Hlavne nezačni mať komplexy...
3. Prídi za mnou, ja ti tvoj problém hneď vyriešim, haha. Čo by som nespravil pre druhých.

ShaulaThalit

Podla mna sa nemas kam ponahlat, vsetko ma svoj cas...
Ja mam kamarata, ktory ma 25 rokov a s nikym nic nemal, a je mu fajn, okrem toho ze je fakt dost zakomplexovany, a pritom nie je skaredy, hlupy a egoisticky debil...

silva555

no a? že si sa este nezalúbila , je to úplne normálne .. Moje prrvé zalúbenie bolo v 16 :) hoci moje kamošky už dávno v 11r. prežívali "velké" lásky (pripada mi to trápne) :D ...Nikam sa nežeň , pravý príde , užívaj si slobodu. Kedže si ešte nezažila lásku , ani nevieš aká je to taktiež bolesť.. Uži si mladosť !! :)