Chcem aby sa s nou rozisiel !

Príspevok v téme: Chcem aby sa s nou rozisiel !
eva1523

Nevedela som aký mám dať tomu názov , ale ide o mojho najlepšieho kamaráta.Spoznali sme sa pri práci. Má 26r., je to skvelý chlapec , pekný , rád pomôže , proste úplne fajn chlapec. Ide o jeho frajerku. Našiel si naozaj hroznú FRAJERKU. Doslova ho vždy buzeruje , vyhráža sa mu . Ked su u nás pripáda milo , ja len nechápem prečo s nou stále ostane! .. no vlastne viem . On sa bojí , že si inú už nenájde a že je rád , že ho aspon jedna lúbi. Je to taký dobráčisko ale taktiež velmi vtipný. Aby toho nebolo málo jeho frajerka má aspon 120kg ak nie viac. Viem , že nejde o krásu ale na nej nič pozitívne nedájdem. Každý mu už dohovára ale nič nepomáha. Malý už aj spory ale vždy ostali spolu. Ja viem , že on to nechce ale bojí sa že nijaká onho už nezakopne -pritom je to pekný a milý chlapec .. ! .. Čo by ste radili ??? .. Dakujem :/ :) Najhoršie je , že už rozmýšlali aj o svadbe . :( Mám ho rada a nechcem aby dopadol zle .

sweetdream

Carie: Tym prispevkom som chcela povedat, ze nikto okrem dvoch do vztahu dokonale nevidi a nemoze sa do nich starat napriklad tym, ze povie, ktora je prenho ta spravna alebo nie,
Annika a Carie:
Bolo uz aj take, ze sa vyhrazal samovrazdou. Nepovedal to priamo, ale povedal, ze bezomna uz nema preco zit a pokazim mu tym cely zivot atd...ja viem, ze je to blbost, ze by si nic nespravil. Pokusala som sa s nim rozist asi 5x. Zacal vypisovat na FB statusy o mne, samozrejme vzdy to napisal "vseobecne". Bombardoval ma sms, telefonatmi, ked som ich ignorovala, pockal si ma po praci na zastavke, chodil za mnou domov....vzdy do mna hustil tie zvasty dovtedy, kym som mu nedala druhu (tretiu, stvrtu...) sancu, ze bude iny, ale vzdy to dopadne rovnako. Je iny....ale len 2-3 mesiace a potom je to stale ten isty kolotoc.

Katka87

Neznasam takych namyslenych ludi, co si myslia, ze vedia vsetko najlepsie na svete, su predveceni, ze len to co oni sami uznaju za vhodne je spravne a ze ich vsetci musia posluchat. Takto sa ti moze lahko stat, ze ked ho budes nutit do rozchodu, prestane sa s tebou kamosit, lebo o taku kamosku co druhych diriguje malokto stoji.

moonriver

Prečo vlastne chceš aby sa s nou rozišiel ? asi očakávaš že si Ta všimne? Podla mna TY žiarliš.Chceš ho pre seba.A ak sa mýlim a si naozaj l en všímavá kamoška anechceš TY od neho lásku tak bud rada že je s nou štastný.4 o ty vieš ako mu ona vyhovuje a je im spolu dobre.

jajka001_

eva, ak rozmysla o svadbe, asi s nou nie je taky nestastny ako to tu ty opisujes. mozno nevies ako to vo vztahu medzi dvomi funguje, ty mas pocit ze ona ho buzeruje a ona mozno ma na to dovod. je to ich vec. nemas sa co do toho miesat. jedine ak by si ty chcela byt jeho priatelkou. a myslis si ze mu mozes ponuknut viac ako ona.

Carie

sweet: moc nechapem tvoj problem. Ked ho nemas rada, dokonca k nemu citis odpor, preco si furt s nim, preco sa s nim nerozides? Ako ta psychicky vydiera, ze ti hovori ze sa zabije ked ho opustis? Ver tomu, ze ti, co toto hovoria miluju seba sami najviac na svete a to posledne co by urobili by bolo nejak si ublizovat. Tvoj zivot je len v tvojich rukach.

Carie

Suhlasim tu s vacsinou. Je to dospely muz a on ma pravo si vybrat zenu, ktoru on sam chce pre zivot. Ak si ju chce zobrat, nech si ju vezme. Ak ma 120 kg a jemu to nevadi, tak nech ma, niekomu sa aj take pacia. To najlepsie co mozes pre neho urobit je dat mu pokoj a nechat ho zit svoj zivot. Ako by sa tebe pacilo, keby ti on alebo niekto iny zneprijemnoval zivot tym, ze by ti rozkazoval s kym mozes chodit, s kym nie, s kym sa smies kamaradit, s kym nie. Ja myslim, ze jedina, ktora nic nepochopila si ty. Co od nas vlastne chces? Ake rady ti mame dat, ktore by ho prinutili ju opustit? Nemyslis, ze keby to tak citil, tak by to urobil uz davno? Jeho nemusi zaujimat, ze ty ju nenavidis, kedze on ju zrejme miluje!

sweetdream

Ja mam taky problem, ze by mohol trochu prispiet do tejto temy. Sme s priatelom uz asi 2 roky. Najprv bol super, boli sme zalubeny, ale potom mi coraz viac zacal liezt na nervy. Je absolutne neschopny co sa tyka praktickeho zivota. Chcela som sa s nim rozist viac krat, ale on to nechce pochopit. Povedala som mu aj, ze ho nelubim, ale nechce mi dat pokoj a tak sme stale spolu. Doslova ma citovo vydiera. Mam k nemu uz taky odpor... A pre nezainteresovanych to tiez moze vyzerat tak, ze stale donho vrtam a nepaci sa im to. Len problem je v tom, ze v spolocnosti je iny ako ked sme sami. Vzdy ma svoju pravdu, ktoru mu ja ani nikto nemoze popriet. Je uplne nesebakriticky a ja vzdy z toho vyjdem ako hlupana. Ma taku povahu proste....no ale tym som chcela vlastne povedat, ze nikto iny, nech uz je akokolvek dobry priatel nemoze do toho vztahu vidiet natolko, aby mohol do neho vstupovat a nejak ho ovplyvnovat.