Zväčšenie penisu,problém malého penisu

Príspevok v téme: Zväčšenie penisu,problém malého penisu
MILOS_BA

Zdravím Vás,potreboval by som pomoc tých ktorí majú skúsenosť s tým ako zväčšiť penis,či sú na to dajaké metódy,tablety,operacie a podobne,čo je dostupné,proste či niečo také existuje,mám problém s malým penisom a chcel by som ho zväčšiť dajakým spôsobom ak sa dá,vie niekto o niečom takom? poprosím len ľudí čo majú skúsenosť z niečim čo pomôže,alebo aspoň poznajú dačo čo by pomohlo,ďakujem :)

jelqer00

Presne tak, nenalette hlupostiam. Venujte sa cviceniu penisu a to Vam pomoze viac ako lieky co slubuju 7 cm za 3 dni... Ja som sa riadil podla -odkaz odstránený-

soto

Zdravim mam problem s malym penisom uz som pozeral vselikde no nic som nenasiel je pravda ze som tucny a nie az taky vysoky no potreboval by som ho akokolvek zväcsit ak by ste vedeli o nejakych metodach ci liekoch alebo operacich tak by som Vam bol velmi vdacny vopred vdaka za odpovede

palonho@centrum.s

nepotrebna

no je jeden liek nato ktory si spravis aj sam ale s prirodov sa fakt NETREBA ZAHRAVAT akurat dnes som si to skusal urobit ale uz to viacej robit nebudem,, ani lekari to vraj neodporucaju...

ako mozem ti to napisat ale je to hovadina

Jonnies

Podla teba, keby sa to naozaj tak dalo, ako to je v tych reklamach, nemal by to kazdy ? Vsetci by sme tu behali s 50 centimetrovymi a mlatili sa po ulici nie ? Nie je ti to vobec cudne, ze su na to vsade reklamy, aby z teba tahali prachy a nakoniec ti to mozno poskodi zdravie .

Jonnies

No zas tema o zvatseni XD Nic take neexistuje, ale skus, mozno ti poslu nejaky krem a bude ta od toho mesiac svrbiet, mozno ti tam praskne nejaka zila a uz sa ti nepostavi, alebo si porusis svalstvo a mozes ho pouzivat uz len na WC. Moze sa ti to prejavit aj po rokoch. Svaly na rukach sa daju zvatsit, ale penis je trosku iny , co si nedas normalne nohy predlzit o pol metra, neda sa ? Preco sa neda ? Proste je to taka ista hlupost aj ked tam nemas kosti.

Joost

Sku si to dat do googlu a mali by ti vyskocit taky manual ze robit si zabaly horucim uterakom na 15 minut to ti zvacsi krvne telieska a ty, padom sa aj zvacsuje penis