sex bez orgazmu

Príspevok v téme: sex bez orgazmu
veronika987

ahojte..mam 19 a taky mensi problem..ide o to, ze sex s priatelom netrva dlho. po chvilke, tesne pred tym, ako by som mozno aj mohla dosiahnut orgazmus, sa to konci. za vecer sa milujeme aj viackrat, ale vzdy to konci rovnako..mne sa milovanie paci a svojho priatela velmi lubim,a on je vemi pozorny a nezny..ale chcela by som si uz konecne uplatnit aj pravo na svoj orgazmus :)
mozno je to aj v tom, ze ho nema priatel prave najvacsieho..? prosim, poradte mi. dakujem

veronika987

ked je dlha predohra a ja uz som vzrusena, staci aby sa len "dotkol"(obrazne povedane)klitorisu a dosiahnem orgazmus. ale vaginalny nikde..:)
priatel ho ma sice mensieho, ale "v pozore" je uplne normalny, v tom by som to asi teda nehladala.
a nam do dvoch rokov chodenia spolu chyba este viac nez rok a pol :)

basa

ja mam presne ten isty problem,pri urcitych polohach dosiahnem orgazmus pri treni klitorisu, ale vaginalny orgazmus nie a nie prist, aj ked ma moj priatel dost velku vydrz...:( a akeho velkeho ho ma tvoj priatel?sa hovori,ze 13cm velky penis dokaze uz uspokojit zenu..

tinka *

ahoj možno keby ste skúsili nejakú dlhšiu predohru,u mňa to je tak, čím viac to naťahujeme,tak potom skôr dôsiahnem orgzmus.Neviem koľko si s už s parterom?ale poviem ti, že ja som mala prvý krát orgazmus asi po dvoch rokoch s terajším priateľom.Neviem koľko si ty s tým tvojím?A čo sa týka, tej veľkosti,myslím,že v tom to nebude. Vieš čo sa hovorí, aj malý šaško . . .