Tehotenstvo a tetovanie

nicol.daimon

No ja som tiez tehotna a mam nedotetovanu ruku..urcite to nie je teraz vhodne takze si radsej pockam do porodu aby som neublizila plodu.. takze baby radsej vydrzte ako ja ..neoplati sa vam riskovat ...ja po porode uz aj idem dotetovavat:-) :-) :-)

blondula

no mne sa nezda,zeby som tento prispevok pisala do tejto temy :-( ... niekto tu asi sarapati ! :DD
inak by som napisala,ze musia s tebou tie tehotenske hormony riadne trieskat ! preco si sa nedala tetovat predtym ? sak vydrz do konca tehotenstva,mozno ta to aj prejde :D

petra555

Ahojte ja viem ze tetovanie pocas tehotenstva nieje vobec zdrave . A ani pocas kojenia sa nema tetovat mam tetovani dost po tele a viem ze ked budem tehotna sa tetovat davat nebudem moze to poskodit plod ja som napriklad alergicka na niektore farby .. Pekny den

blondula

aj ja mam dve tetovania a tiez este nieco male chcem :P neviem,co je na tom nieco "nezrele" ! ale ked si tehotna,nedavaj si este nic !! pockaj do porodu,ked uz nebudes "oduta",opuchnuta :D ja som do polroka vyzerala znova ako keby som ani tehotna nebola :D a myslim si,ze rozumny "tetuvac" by ti aj tak ziadnu kerku nedal... takze strpenie ! :D

Domincek

Ja som sa docitala, ze latky, ktore su pri tetovani vpichovane do tela mozu poskodit plod,takze by som neriskovala pocas tehotenstva .. chvilka strpenia nezaskodi... tetovat sa mozes aj potom...

ramirez

Ja len dodavam, ze z tetovania mozes dostat rozne neprijemne choroby a zapaly... naviac buduca mamicka by mala byt uz dost vyspela na to aby urobila taku hlupost ako je dat sa tetovat.

ivka2

to nemozes vydrzat 9 mesiace???a myslim ze pocas tehotenstva sa telo ,,rozrastie,, a aj to tetovanie sa roztiahne...ale to je len moj nazor...ja by som si nikdy tetovanie nedala..