Vadí vám keď mal pred vami inú?

Príspevok v téme: Vadí vám keď mal pred vami inú?
lunaaa

Ahojte,
chodím s mojim priateľom asi rok. Už sme mali aj pohlavný styk, ale viem, že ešte keď sme sa nepoznali, mal sex aj s bývalou. Je mi ľúto, že nie som jeho prvá, lebo on môj je. Závidím jej, že ho mala v posteli, že nie je len môj. ako si mám jeho penis vzieť do úst, keĎ ho predtým tam mala ona? ... a keby len tam ...

Deee

Heinz, Giovani mat pannu je pekne, ale aby Vám potom neusla... Koľko dievčat sa sklame v láske ked im partner naslubuje hory doly a neskôr ich opusti...pripadne aj tehotné, lebo sa ešte necíti byt otcom... Uz nie sú panny a to uz nemajú právo na lásku?
Prirodzene to vadí každej žene a mužovi, ktory miluje, ale netreba z toho robiť vedu a vrtat sa v minulosti, môže to zničiť vzťah...

Heinz

Napr. aj mne by to vadilo keby baba už nebola panna. Tiež mi to príde také divné a nie moc príjemné keď viem, že mala niekoho iného predo mnou. Lenže čím som starší tým je ťažšie nájsť pannu. Ale tak ak je baba slušná tak sa ku*viť nebude.

GiovanniX

z opacneho hladiska,ze baba by mala dakoho predomnou,tak mne by to velmi vadilo,vlastne vadi,ale ako vidim,aj dievcata su take :)

Deee

Ešte mozes byt rada, keby mal len teba, cely zivot by len rozmýšľal aké je to mat aj inú... A hádaj kam by to viedlo... Ja toto nepochopim....muža nemôžeš vlastniť, čím viac ho sputas, tým viac bude chcieť ujsť...

lulu22

súhlasím s nicoll a ešte by som dodala asi to, že načo sa trápiš minulosťou, keď on je teraz tu a teraz s tebou? môžeš byť rada, že je s tebou, tešiť sa z toho a ty sa zbytočne zaťažuješ tým, čo bolo..

Nicoll

Luna,nevracaj sa k tomu co bolo.Je prirodzene,ze ak mal predtym normalny vztah tak k tomu patri aj sex.Ak sa budes prilis vracat do minulosti tak sa necuduj ak to narusi vas vztah.
Pises:"Závidím jej, že ho mala v posteli, že nie je len môj" sorry,ale znie to dost sebecky,on neni tvoj ani teraz ,ani nikdy nebude ,vztah neni o tom,ze niekoho vlastnime.
Ak chces normalny fungujuci vztah tak musis akceptovat priatelovu minulost inak to nema zmysel.